Kolpingovo dílo České republiky z.s. (Žďár nad Sázavou)

Kolpingovo dílo České republiky z.s. vzniklo 21. října 1992. Centrum sídlí v Kolpingově domě ve Žďáru nad Sázavou. Základními články spolku jsou pobočné spolky, tzv. Kolpingovy rodiny.

V současné době je v ČR registrováno přes 700 členů v 38 Kolpingových rodinách. Je členem Mezinárodního Kolpingova díla, které v roce 2014 sdružovalo 0,5 mil. členů ve více než 60 zemích všech kontinentů! Spolek je dále mimo jiné členem Asociace veřejně prospěšných organizací ČR a nositelem titulu Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží.

Ke stěžejním činnostem patří letní tábory, výlety, sportovní a kulturní akce, pravidelná činnost v kroužcích apod. Veškerá činnost je otevřena nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost.

Snažíme se pomáhat rodinám a lidem, kteří se dostali do obtížné životní situace (svobodné matky s dětmi, zdravotně handicapovaní, drogově závislí) a nabídnout jim pomocnou ruku. K dalším základním pilířům patří oblast vzdělávání. Kvalitní vzdělání je přípravou na plnohodnotný život.

Tyto cíle u nás naplňují dvě vzdělávací zařízení ve Žďáru nad Sázavou – Biskupské gymnázium a Střední škola gastronomická A. Kolpinga.

Je toto moje firma?
tel:
+420 566 585 010
fax:
+420 566 585 020
e-mail:
kolping@kolping.cz
web:
www.kolping.cz
  • náměstí Republiky 286/22
  • Žďár nad Sázavou
  • VY
  • 591 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Založeno roku: 2016

Služby: Kolpingovo dílo ČR, Rodinné centrum Srdíčko, Centrum primární prevence, Komunita Sejřek, Biskupské gymnázium, Střední škola gastronomická, Azylový dům Praha, Rodinné centrum Smečno, Rekreační zařízení Vyhlídka, Škola v přírodě, Skupinové pobyty, Firemní akce, Svatby, Rodinné pobyty

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo