STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o. - zadávací řízení, stavební dozor, koordinátor bozp (České Budějovice)

STAVEBNÍ PORADNA je společnost pro nezávislé inženýrské a cenové poradenství. Zajistíme pro Vás vše od řízení projektů, technické přípravy staveb, zpracování investičních záměrů, stavební rozpočty – kalkulace cen, zpracování studií proveditelnosti, zadávací řízení, tj. přes výběr architekta/projektanta, dodavatelů staveb a technologií atd.

Zadavatelská činnost – příprava, organizování a administrativní zajištění zadávacích řízení na stavební práce, dodávky a služby dle zákona o veřejných zakázkách event. koncesního zákona.

TDI – technický dozor investora – kontrola kvality prací v průběhu provádění stavby, sledování a vyhodnocování fakturace stavebních prací, zajištění veřejnoprávního projednání staveb, příprava podkladů pro uvedení stavby do provozu a užívání.

Služby koordinátora BOZP. Stavební rozpočty včetně zpracování výkazů výměr, kalkulace cen stavebních prací, cenové a technické informace a poradenství.

Technická příprava staveb - zpracování investičních záměrů, zpracování studií proveditelnosti, výběr architekta/projektanta a spolupráci při zpracování projektové dokumentace.

Kontaktní osoba:
Jana Vítovcová - jednatelka
387 330 460, 387 330 460
vitovcova@stav-poradna.cz

Speciální nabídka
KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST - PROFESIONALITA

Je toto moje firma?
  • Průběžná 48/2521
  • České Budějovice
  • Jihočeský kraj
  • 370 04
  • České Budějovice 3
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Služby: Rozpočtová a technická příprava staveb, Zadávací zařízení - zadávací činnost, Zajištění zpracování investičních záměrů, Zpracování studií proveditelnosti, Výběr architekta/projektanta, Cenové informace a poradenství, Technické informace a poradenství, Spolupráce při zajištění finančních zdrojů, Plánování staveb, Služby koordinátora BOZP, Sledování a vyhodnocování fakturace, Příprava podkladů, Ekonomické vyhodnocení stavby

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo