RACIO CAR - Škola lyžování a snowboardingu Plzeň

Lyžujeme v každém věku

Provozujeme lyžařskou školu s kurzy pro děti od 3 let i kurzy pro dospělé. Zajišťujeme ubytování, stravu a výuku lyžování, která probíhá nejen v ČR ale i v Německu, kde se účastníci dostanou na větší svahy a zdokonalí si tam své lyžařské dovednosti.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Sokolovská 1114/108
  • Plzeň - Bolevec
  • 323 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
platan
7.7.2014
*
*
*
*
*

se školou jsme spokojeni, naučili zde našeho juniora nebát se a jsou vidět pokroky každým kurzem.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kurzy v lyžařské a snowboardové škole RACIO

Tradiční výuka vhodná též pro úplné začátečníky probíhá v kurzu „C“. Na české straně Šumavy - nevyžaduje žádné speciální vybavení a tím spojené velké finanční nároky na rodiče.

Pro školní mládež v kurzu "A" jsou již připraveny náročnější svahy, vyšší úroveň výuky a lyžování. Výuka probíhá na Javoru v SRN, kde se děti dostávají na větší svahy, delší sjezdovky a často i do hlubokého sněhu. Jsou zde kladeny vyšší nároky na vybavení. Všichni musí mít helmy a lyže odpovídající kvality.

K dispozici se nám podařilo zajistit velice kvalitní svah, který si můžeme uzavřít jen sami pro sebe a trénovat tak slalomovou jízdu či jízdu v brankách.

Pro dospělé máme připraven kurz „F“, kde se S legrací naučí nejen pády, ale i obloučky a jízdu na vlecích.

Pro dospělé je určen i kurz H, kde své lyžařské umění můžou zdokonalit, odstranit chyby a dovědět se i něco víc. Pro rodiče, kteří chtějí absolvovat kurz s dětmi jsou připraveny polodenní kurzy K a L.

Připraveny máme i další kurzy tak, aby si skutečně vybral každý. Pro zpestření výuky postupně zavádíme též jízdu na snowboardech, snowbladech a další zajímavosti.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo