Proficolor, s.r.o. - Ochranné nátěry

Protikorozní ochrana ocelových konstrukcí

Působíme v oblasti realizace tryskání, metalizace, protikorozních a protipožárních nátěrů ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Zajistíme ochranné nátěry průmyslových staveb a veškeré malířské a natěračské práce. Podívejte se na naše reference.

tel:
+420 267 008 256
fax:
+420 267 008 547
e-mail:
firma@proficolor.cz
web:
www.proficolor.cz
  • Radiová 1122/1
  • Praha 10 - Hostivař
  • 102 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zajistíme ochranné nátěry pro Vaše stavby

Naše firma patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti protikorozní ochrany ocelových konstrukcí a technologických zařízení v České republice. V oblasti protikorozní ochrany působíme již od roku 1997.

Ve své činnosti se opíráme o podstatnou část zaměstnanců vyučených v oboru malíř-natěrač a zaměstnanců s dlouholetou praxí v natěračském oboru. Kromě vlastní realizace protikorozní ochrany zpracováváme dle zadávacích podmínek zákazníka i návrhy nátěrového systému. Při výběru a realizaci nátěrového systému se vždy snažíme vyhovět požadavkům zákazníka na konkrétní nátěrovou hmotu počínaje syntetickými hmotami domácí výroby až po renomované zahraniční nátěrové hmoty, resp. doporučíme Vám nejvýhodnější nátěrový systém.

Ochranné nátěry zajišťujeme např. na průmyslových a silničních stavbách, provádíme nátěry potrubí, budov nebo mostů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo