Hodnocení firmy LENA STYLE - Příčesy a paruky z umělých i pravých vlasů
- tel:
- +420 731 184 769
- e-mail:
- lenastyle@lenastyle.cz
- web:
- www.lenastyle.eu
- googleplus:
- plus.google.com/LenaStyle
- Č.p. 119, 36261 Sadov
Byla sem moc spokojena stoprocentní přístup poradily, vysvětlily .rychle dodaliy protě super!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrý den,manželka velmi spokojena,profesionální a vstřícný přístup paní prodavačky,paruka skvěle padne,velký výběr,moznost nezávazné objednávky,do prodejny přijedeme pro nákup ještě jedné paruky,jedná se o prodejnu v Ustí Nad Labem-Obchodní dum Labe,spokojená zákaznice-Děčín
Dobrý den,
chtěla bych upřímně poděkovat paní prodavačce ve vašem obchodě. Ono se mi ani nechce psát paní prodavačka, protože tohle je spíše opravdu profesionální poradkyně.
Nejen, že jsme se s dcerou vícekrát přesvědčily, jak ji práce baví a rozumí ji, dělá ji s radostí. Je velmi milá a ochotná, snaží se pomoci vybrat, co zákaznice potřebuje, je jí jedno, kolik vyndá paruk, velmi trpělivá.
K zákaznicím se chová decentně, ví že tohle období, pro ně není zrovna lehké. V žádném případě nevnucuje něco, co se zákaznici nelíbí, ale dokonce jsme se spolu a s dcerou vždy shodly na typu paruky.
Prostě ví a má praxi. A taky lidský přístup, nic není problém, ve všem se snaží vyhovět a poradit.
Mělo by to být normální, ale není...
Mohla jsem jet zrovna tak do Prahy, ale tam takovou zkušenost nemám, moje sestra měla taky onkol. onemocnění a zacházení s ní se nedalo vůbec srovnat.
Už není, ale paruku potřebovala třikrát a vždy to byl pro ni stres si ji koupit. Moc děkuji vaší paní odbornici a vždy se tam ráda vrátím a doporučuji dále.
Nina Kučíková a Lucie Schwertnerová.
málokdy se setkáte s takovou vstřícností , ochotou a solidností . Zboží mají moc pěkné a překvapující možnost výběru. Jsem moc spokojená. JITKA PELÁNOVÁ
|Velice všem doporučuji tuto firmu k zakoupení jejich zboží.Perfektní přístup k zákazníkovi ,rychlý dodej zboží milé a vstřícné vystupování.Jsem velice spokojena a již budu nakupovat jen u této firmy.Paní Štolbová nemá prostě konkurenci.