STAVOKOMPLET spol. s r.o. (Zápy)

Firma Stavokomplet byla založena v listopadu 1992 s cílem poskytovat kvalitní servis v oblasti městského inženýrství, spočívající v projektové přípravě staveb, inženýrské činnosti a samotné realizaci stavby, až do kolaudace, formou na klíč. Zajišťujeme provozování vodovodů, kanalizací a ČOV ve městech, obcích a průmyslových areálech.

Naše zkušenosti s prováděním železobetonových a betonových monolitických konstrukcí uplatňujeme v pozemních, dopravních a průmyslových stavbách.
Součástí našich činností je úprava a revitalizace vodních toků. Zde se snažíme využívat netradičních řešení v souladu s nejnovějšími poznatky z jednotlivých oborů.
Pronájem strojů s obsluhou. V naší firmě je zaveden systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, pomocí kterého dokladujeme naší stálou kvalitu, ale především ji dále rozvíjíme a zlepšujeme ke spokojenosti zákazníka.

Je toto moje firma?
tel:
+420 326 906 087
fax:
+420 326 905 093
e-mail:
stavokomplet@stavokomplet.cz
web:
www.stavokomplet.cz
  • Královická 251
  • Zápy
  • Středočeský kraj
  • 250 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Faktura

Více informací

Služby: voda, kanalizace, zemní práce, ČOV, inženýrské stavby, vodohospodářské stavby, silniční stavby, provozování vodovodů, kanalizací, tlakové čištění kanalizačních stok a potrubí, odvoz a likvidace odpadních vod, pronájem strojů s obsluhou

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo