Zednictví a obkladačství Novotný (Spešov)

Anděloslav Novotný

Provádíme půdní vestavby, stavby, přístavby a rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytová jádra, koupelny, balkony, bazény, zateplení fasád, veškeré stavební, zednické, obkladačské a pokladačské práce, zateplovací systémy fasád, obklady, dlažby, zámkové dlažby apod. v celém Jihomoravském kraji

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Spešov 174
  • 679 02 Spešov
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Půdní vestavby Blansko, rekonstrukce rodinných domů Blansko, bytová jádra Blansko, koupelny Blansko, balkony Blansko, zateplení fasád Blansko, stavební a zednické práce Blansko, obkladačské a pokladačské práce Blansko, zateplovací systémy Blansko, obklady, dlažby a zámkové dlažby Blansko apod.

Firma Novotný vznikla v roce 1990 jako firma zabývající se stavební činností, výstavbou domů na klíč se specializací na dodávku a montáž všech typů obkladů, dlažeb, kamenných obkladů.

Provádíme nadstandardní obkladačské práce bazénů, teras, schodišť a pod...

Naše firma si Vám dovoluje nabídnout veškeré stavební práce, včetně keramikou obkládaných bazénů, týkající se Vaší novostavby, půdní vestavby, přístavby či rekonstrukce objektů.

Naše specializace je zaměřena na nadstandardní obkladačské práce jak s keramických, tak kamenných obkladů, včetně režného zdiva z lícových cihel a zateplování fasád.

Pro všechny tyto práce jsme náležitě vybaveni nejen zkušenostmi, ale i technicky, mechanizačními prostředky, lešením apod. Na všech zakázkách a pracích, kde je nutno zajistit řemeslné práce PSV, spolupracujeme s dalšími řemeslnými firmami oboru elektro, voda, plyn apod.

Dokončená díla dodáváme v dohodnutých termínech, v prvotřídní kvalitě a se zárukou.

Díla provádíme za přijatelné ceny podle vlastního rozpočtu a při využití dlouholetých zkušeností, které jsme prověřili a doplnili o normy EU při 6 let trvající spolupráci s firmami v SRN. V případě Vašeho zájmu Vás navštívíme spolu s projektantem.

Využijte i naší dopravy pro odvoz jak sypkých tak pevných materiálů a jejich případné uložení na řízené skládky.

Nově nabízíme i zapůjčení lešení různého nářadí, jako jsou vibrační desky, vibrační pěchy, ponorné a příložné vibrátory, vrtačky, brusky, pily apod.

Uvažte prosím naši nabídku a přihlédněte ke skutečnosti , že naše firma již od roku 1990 provádí odborné práce bez reklamací a ke spokojenosti zákazníků.

Využijte příznivých cen při včasných objednávkách, případně jarních a zimních slevách.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo