ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRO ŽÁKY SE SPECIFICKÝMI PORUCHAMI CHOVÁNÍ (Praha)

Škola má celopražskou působnost a je jediným plně organizovaným školským zařízením tohoto typu v celé ČR. Realizujeme výchovu a vzdělávání dětí se specifickými poruchami chování a učení.

Zaměřuje se na děti ohrožené sociálně patologickými jevy a na jejich integraci do společnosti. Pracuje s dětmi a mladistvými se specifickými poruchami učení a chování – dyslexií, dysgrafií, dysortografií, dyskalkulií, poruchou pozornosti s hyperaktivitou, poruchou pozornosti.

Budova naší školy stojí od roku 1788 na Praze 5, v chráněné krajinné oblasti Dívčích hradů a je sama chráněnou památkou.

Škola má celopražskou působnost a je jediným plně organizovaným školským zařízením tohoto typu na území Prahy a celé ČR, řídí se vyhláškou č. 73/2005, Sb. o vzdělávání dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami a dětí, žáků a studentů mimořádně nadaných, a vyhláškou č. 48/2005, Sb. o základním vzdělávání a některých náležitostech plnění povinné školní docházky.

Speciální nabídka
Aktuality ze školního života naleznete ZDE!

Je toto moje firma?
  • Na Zlíchově 19/254
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 152 00
  • Praha 5-Hlubočepy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: vzdělávání, výchova, poradenské pracoviště - SPC, školní poradenské pracoviště, doučování žáků, specifické poruchy učení a jejich nápravy, ozdravné pobyty, volnočasové aktivity, víkendové aktivity

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo