Mazars – audit, daňové, transakční a účetní poradenství

Specialista na auditorské, účetní, daňové a znalecké služby

Naše společnost poskytuje služby v oblasti auditu, účetnictví, daňového poradenství a znalectví. Máme přímé zastoupení v 86 zemích a zaměstnáváme přes 20 000 odborníků, kteří pomáhají společnostem - velkým mezinárodním skupinám, malým a středním podnikům, rodinným firmám v každé fázi jejich vývoje.

 • Pobřežní 620/3
 • Praha 8 - Karlín
 • 186 00
 • Metrem či tramvají na stanici Florenc, vystoupíte na ulici Sokolovská a dáte se směrem k hotelu Hilton. Naše společnost sídlí hned ve vedlejší budově k hotelu v International Business Centre v 5. a 7. patře.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Audit, daňové poradenství, účetnictví

Nabízíme velkou škálu profesionálních služeb pro klienty z různých oborů a sektorů.V České republice působíme od roku 1995, poskytujeme komplexní služby a zaměstnáváme zde více než 220 lidí. Všem klientům se věnujeme se stejným osobním zaujetí a využitím nejlepších technických postupů a znalostí.

Audit

Pravidelné provádění finančního auditu respektovanou auditorskou společností posiluje důvěryhodnost a reputaci podniku. Zkušenosti našich odborníků jsou zárukou poskytnutí přidané hodnoty nad vlastní rámec přidělených zakázek. Klademe velký důraz na složení týmu, který musí být stabilní a spolehlivý, aby vám poskytl ty nejlepší služby, které si jako klient zasloužíte.

V oblasti auditu se věnujeme převážně těmto službám: audit účetní závěrky, dohodnuté postupy, sestavení finančních výkazů podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví, ověřování v rámci přeměn společností, poradenství týkající se účetní metodiky, transakční poradenství a interní audit.

Daňové poradenství

Pro podporu vašich aktivit vám poskytneme daňové služby v oblastech: daňové poradenství pro právnické osoby, daňové poradenství pro fyzické osoby, transakční poradenství, nepřímé daně, převodní ceny, zastupování při jednání s finančními úřady, zpracování daňových přiznání, revize, atd.

Účetnictví a účetní poradenství

Ať jsou vaše dnešní i budoucí potřeby jakékoliv, Mazars má pro vás odpovídající řešení: outsourcing účetnictví, účetní poradenství, outsourcing podnikových procesů, mzdové účetnictví, dočasná účetní asistence, konsolidace a reporting, optimalizace pracovního kapitálu, podpora při implementaci SAP, podpora při zakládání nového podnikání.

HR & mzdové účetnictví

Našim klientům pomáháme v oblasti řízení lidských zdrojů a kompletního zpracování mzdového účetnictví. Staráme se o jejich veškerou agendu od zpracování mezd a příkazů k úhradě, přes styk s úřady sociálního a zdravotního pojištění, až k monitorování změn v oblasti sociálního, zdravotního pojištění a daně z příjmů. Díky našemu plně integrovanému systému mzdové účtárny dokážeme jednoduše a efektivně zvládnout vedení celého procesu od vyplnění měsíčních výkazů práce (timesheetů) vašich zaměstnanců až po vystavení jejich výplatních pásek.

Jsme schopni pro vás vést tyto služby: mzdová a daňová problematika, měsíční zpracování mzdového účetnictví, management plateb týkajících se mzdové agendy, agenda nově příchozích i odcházejících zaměstnanců, vedení agendy stávajících zaměstnanců, komunikace s úřady a zpracování veškeré zákonné dokumentace, HR administrativa.

Transakční poradenství

Náš tým transakčního poradenství vám pomůže identifikovat a minimalizovat rizika spojená s akvizicí společností či jejím prodejem. Budeme s vámi spolupracovat na vhodném daňovém uspořádání holdingu či akviziční struktury. Naši odborníci mají dlouholetou zkušenost v oboru fúzí a akvizic s referencemi napříč mnoha obory podnikání a mezinárodním pokrytím nejen v Evropě, ale i celosvětově.

Nabízíme tyto služby: daňové a účetní poradenství při fúzích a akvizicích, podpora kupujícího, podpora prodávajícího, příprava finančního plánu/ocenění společnosti.

Znalecký ústav

Máme dlouholeté zkušenosti s nezávislým tržním oceňováním vyžadovaným IFRS a naše znalecké posudky jsou akceptovány českými soudy. Zajišťujeme ocenění při přeměnách společností a družstev, ocenění pro IFRS, ocenění zajištění pro úvěry, ocenění dle zákona o obchodních korporacích, stanovení obvyklých a transferových cen a poradenství v oblasti podnikových financí.

Otevírací doba

 • Po 8:0019:00
 • Út 8:0019:00
 • St 8:0019:00
 • Čt 8:0019:00
 • 8:0018:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo