Petr Vokoun - Kuchyně Praha

Kompletní návrh kuchyně a její realizace

Kompletní servis spojený s realizací nové kuchyně. Zaměření, 3D návrh kuchyně, kalkulace, stavební úpravy (voda, elektro, plyn, obklady, podlahy, malování). Kuchyně všech cenových kategorií včetně vestavných spotřebičů. Kuchyňské studio přijede k Vám. Realizujeme kuchyně v Praze a nejen zde.

  • V Koutech 185
  • Hostomice
  • 267 24
  • Na náměstí směr Jince - druhá ulice vlevo od náměstí - rohový dům
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Dokážeme zrealizovat všechny vaše představy týkající se nové kuchyně

Zakomponovat jednotlivé části do prostoru není vždy jednoduché, neboť představy se někdy neslučují s platnými normami a předpisy a proto musíme najít vhodná řešení. Vždy máme individuální přístup ke každé zakázce.

Provádíme kompletní servis týkající se pořízení nové kuchyně - zaměření prostoru, 3D návrh, kalkulace, demontáž a likvidace staré kuchyňské linky, stavební úpravy (voda, plyn, elektro, podlahy, obklady, malování, dekorace), montáž kuchyně včetně kompletního připojení všech spotřebičů a jejich odzkoušení.

Realizaci kuchyní provádíme i mimo Prahu.

Vše začíná návrhem kuchyně...

Rozhodli jste se pro novou kuchyň a nevíte kde začít? Vše začíná přesným zaměřením prostoru a promyšlením propozic. Podle těchto dat vám zpracujeme realistický 3D návrh kuchyně s možnostmi rozestavění jednotlivých komponentů kuchyňského nábytku a spotřebičů. Poradíme s výběrem vhodného vybavení, materiály i designem.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Po telefonické domluvě!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo