Bezpečnostně právní akademie

Střední škola s denním studiem Brno

Jsme odborná střední škola bezpečnostně právního a sportovního charakteru, zakončená maturitní zkouškou. Nabízíme tyto obory: Bezpečnostně právní činnost a Bezpečnostní služby.

  • Zoubkova 149/20
  • Brno - Nový Lískovec
  • 634 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bezpečnostně právní činnost a bezpečnostní služby

Učební plán a náplň jednotlivých předmětů jsou sestaveny tak, aby odpovídaly požadavkům kladeným na pracovníky PČR, obecní policie, soukromých bezpečnostních služeb, celnic, vězeňské služby nebo justiční stráže a ostatních složek zabývajících se ochranou osob a majetku.

V praxi se tedy absolvent uplatní v povoláních, v nichž je pracovní činnost vázána na znalost a správnou aplikaci právních předpisů ČR ve věcech veřejného pořádku, vnitřní bezpečnosti a na fyzickou zdatnost. Díky své fyzické přípravě a speciální dovednosti z profesní sebeobrany je schopen zařadit se do speciálních jednotek PČR a armády.

Kromě toho poskytuje škola kvalitní přípravu pro studium na VŠ (zaměření sportovní, právní, vojenské aj.). Školní vzdělávací programy pro denní a nástavbové distanční studium zahrnují kromě všeobecně vzdělávacích předmětů také odborné předměty jako právo, kriminalistika, kriminologie, bezpečnostní příprava, speciální tělesná výchova, kynologie.


STUDIUM

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo