CTIBŮREK VÝTAHY, s. r. o. - Servis výtahů Praha

Komplexní služby v oblasti výtahové techniky

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výtahové techniky, včetně projektování, výroby komponentů, instalace a servisu všech typů výtahových zařízení. Specializujeme se na vývoj a výrobu elektroniky pro výtahy, rekonstrukce, modernizace a servis výtahů.

tel:
+420 241 724 600
fax:
+420 241 724 599
e-mail:
cvytahy@cvytahy.cz
web:
www.cvytahy.cz
youtube:
Ctiburek-vytahy
  • Na mokřině 2841/38
  • Praha 3 - Žižkov
  • 130 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální servis výtahů

Jsme ryze česká společnost pouze s jedním zaměřením a tím jsou zdvihací zařízení. Našimi zákazníky jsou jednotlivá bytová družstva, SVJ, realitní společnosti pečující o provoz objektů a v neposlední řadě městské části.

Pro příklad uvádíme: BD Žižkov, SBD Pokrok, SBD Pragostav, SBD Praha, SBD Remostav, Ministerstvo financí, Španělské velvyslanectví, Arcibiskupství pražské, Česká tisková kancelář, realitní společnosti J. N. Nova, Reality Pohoda, Green Lions, UN-RA, Ikon, SPRAK, Na-vatyp, Tommi, Centra, Austis atd.

V současné době máme v servisní péči téměř 950 ks zdvihacích zařízení po celém území Prahy. Mimo servisní činnosti provádíme montáže, generální a střední opravy zdvihacích zařízení. Naší specializací a hlavní náplní činnosti jsou výměny všech typů výtahů.

Základy, na kterých stavíme naši společnost, jsou osobní přístup ke každému zákazníkovi a hlavně kvalita použitého materiálu a pečlivá montáž.

Preferujeme použití kvalitních komponent, zejména od tuzemských výrobců. Díly, které se u nás nevyrábí, popřípadě nesplňují naše požadavky na kvalitu, nakupujeme u renomovaných zahraničních výrobců. Týká se to především výtahových strojů (z Německa), frekvenčních měničů (z Japonska) a bezpečnostních komponent. Kvalita použitých dílů je klíčová pro následný bezporuchový provoz a dlouhou životnost.

Nepoužíváme tedy výrobky, které se sice dají koupit i za poloviční cenu, ale nejsme přesvědčeni o jejich kvalitě. Příkladem jsou výrobky dovezené z Číny, Turecka, Španělska, Portugalska  atd., u kterých je jedinou preferencí nejnižší cena.

Je velký rozdíl, zda jsou šachetní dveře nebo kabina vyrobena z plechu o tloušťce 1,5 mm nebo 0,6 mm. Také se neuchylujeme k praktikám nadnárodních společností, které nabídnou výtah za dumpingovou cenu a zisk si následně vytvoří po skončení záruky na servisních pracích a náhradních dílech. Jsme svědky až desetinásobných cen jednotlivých náhradních dílů oproti běžným nákupním cenám.

Domníváme se, že pro Vás bude důležitou informací, že jako výrobci elektroniky pro výtahovou techniku disponujeme vybavením i znalostmi, díky kterým jsme schopni diagnostikovat a odstranit závady dílů bez jejich kompletní výměny. To znamená, že jestliže se po záruce některá výtahová komponenta porouchá, neprovádíme automaticky její výměnu za novou, ale snažíme se najít chybu a díl opravit. Většinou stačí vyměnit součástku v hodnotě několika korun a ušetříme tím zákazníkovi desítky tisíc za výměnu celých dílů, tak jak je v současnosti zvykem u většiny společností, ať se jedná o výtahy, automobily nebo jiné technické výrobky.

Všichni naši vedoucí montéři jsou minimálně vyučeni v oboru a každý provádí montáž vždy pouze na jedné akci. Kvalifikace našich montérů je zvyšována pravidelnými školeními na nové technologie a předpisy. Zámečnické práce provádějí zámečníci, zednické vyučení zedníci. Nepoužíváme tedy praxi, že výtahy montují zahraniční dělníci a mezi nimi přejíždí jeden vedoucí montér, který jim radí jak pokračovat, což je bohužel v našem oboru často praktikováno.

Na druhou stranu jsme pravděpodobně o něco málo dražší než některé jiné firmy. Je to způsobeno především nekompromisním přístupem ke kvalitě komponent a pracovníků, kteří musí být za svou zručnost, znalosti a pečlivost po zásluze odměňováni. Předpokládáme však, že životnost našich výtahů je 25 až 30 let oproti konkurenci, která se netají tím, že jejich výtahy jsou projektovány na deset let, poté jsou již zastaralé a je stejně nutné je opět vyměnit, takže proč používat drahé, kvalitní díly a špičkové specialisty. Touto cestou jít nechceme, takže pokud hledáte kvalitu, neváhejte nás kontaktovat.

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo