Business Institut EDU a.s. - Studium MBA Praha - Vršovice

Vaše cesta k úspěchu

Business Institut EDU a.s. je největší MBA školou v České republice, která se specializuje na profesní vzdělávací programy MBA, BBA, DBA a LLM. Naši lektoři jsou špičky ve svém oboru a studentům předávají nejen teoretické znalosti, ale především praktické zkušenosti. Pojďte studovat k nám.

tel:
+420 234 221 342
fax:
+420 234 221 342
e-mail:
info@businessinstitut.cz
web:
www.businessinstitut.cz
facebook:
businessInstitutCZ
youtube:
businessinstitut
googleplus:
business-Institut
linkedin:
business-Institut
 • Kodaňská 558/25
 • Praha 10 - Vršovice
 • 101 00
 • IČ: 28873017; DIČ: CZ28873017
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kvalitní a přínosné vzdělávací programy

Business Institut EDU a.s. je největší MBA školou v České republice, která se specializuje na profesní vzdělávací programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration), DBA (Doctor of Business Administration) a LLM (Master of Laws). Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem profesionálního týmu lektorů nabízí Business Institut EDU a.s. koncept studia, jenž promítá teoretické problémy přímo do praxe. Studium tak získává na atraktivitě, kdy lektoři používají příklady z reálných situací, čímž dochází k osvojení teorie i bez nutnosti učení se mnohdy prázdných definic.

Business Institut EDU a.s. spolupracuje s celou řadou špičkových odborníků z různých profesních oblastí, kteří přispívají k úrovni a kvalitě profesního vzdělání. Stejně tak je Business Institut EDU a.s. členem mnoha profesních organizací, kde vzájemná spolupráce napomáhá udržovat aktuální trendy a seznamovat s nimi odbornou i laickou veřejnost.

Business Institut EDU a.s. nabízí kombinovanou formu vzdělání ve spojení s e-learningem, který po celém světě získává stále větší popularitu. Tato forma vzdělávání šetří studentům nejen finanční prostředky, ale i vzácnou veličinu - čas. V dnešní uspěchané době je velmi náročné najít časový prostor na další vzdělávání, které je nezbytným prostředkem k dalšímu rozvoji a kariérnímu úspěchu Pro časově vytížené zájemce nabízíme 100% online studium, které je svým obsahem a kvalitou plně srovnatelné s klasickou kombinovanou formou. V rámci MBA online studia lze studovat programy, jejichž výuka probíhá čistě on-line formou bez nutnosti osobní účasti lektorských setkáních.

V rámci studia pořádá Business Institut EDU a.s. pro své studenty blokové moduly, jednodenní semináře a společenské akce, které slouží ke zpříjemnění celého průběhu studia.

Více informací na businessinstitut.cz

Důležité odkazy:

Studium MBA

MBA online

Podmínky přijetí

Proč si zvolit Business Institut

Přihláška ke studiu 

Otevírací doba

 • Po 9:0017:00
 • Út 9:0017:00
 • St 9:0017:00
 • Čt 9:0017:00
 • 9:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo