Vrtné studny Cernin (Budišov nad Budišovkou)

Provádíme vrtné práce a studny

  • Berounská 399
  • Budišov nad Budišovkou
  • 747 87
  • mapa

Více informací

Krmné míchací vozy Pojízdné provozní nádrže Mobilní kompostárny

Dezintegrátor pro bioplynové stanice


Od 2. poloviny 90 let vyrábíme v moravskoslezském kraji vertikální krmné míchací vozy a míchací systémy moderní koncepce pro malé i velké chovatele skotu, kompostárny a bioplynové elektrárny.

  Mnohaleté zkušenosti umožňují konstruovat vertikální  krmné  míchací vozy s velkou spolehlivostí, dokonalou přípravou směsné krmné dávky a dlouhou životností. I ve větších chovech dochází k obnově těchto vozů mnohdy až po 10 letech. Ze strany zákazníků je také ceněný dostupný, levný a rychlý servis domácího výrobce.

  Vozy mají masivní a odolnou konstrukci a při jejich výrobě se používají velmi kvalitní materiály včetně nerezových ocelí.

  V řadě případů se vozy upravují podle konkrétních podmínek a rozšiřuje se jejich funkce např. o možnost zastýlání až do vzdálenosti 20 m, nebo vlastního nakládání hydraulickou rukou, nebo frézou.

  Vozy mohou být dodávány od nejjednoduššího provedení bez váhy a dopravníku až po úplné vybavení vyskladňovacím hřeblovým dopravníkem z nerezové oceli a palubní hydraulikou ( tzn. multiplikátor, hydrogenerátor, nádrž, filtr, ovladač a rozvaděč ), která umožňuje nezávislost vozu na hydraulice traktoru, která nebývá zejména u starších typů v dobré kondici.

  Volitelným příslušenstvím může být také hydraulické ovládání protinožů, nebo elektronické ovládání všech funkcí, nebo nově i možnost doplnění vakovacího zařízení, které umožňuje vlastní výrobu vaků s kukuřičnou siláží.

  Vyráběné velikosti se dnes pohybují od  4 do 60 m3  , přičemž ty větší velikosti nachází uplatnění zejména v bioplynových stanicích.

  Jednošnekové verze vozů se vyrábí do vel. 18 m3 a od 12 m3 je možné dodávat dvoušnekové provedení pro zákazníky, kteří potřebují velký objem v malém prostoru. Míchací vana umožňuje snadné nakládání i velkého množství krmné směsi, aniž by musela být předem upravována.  Vertikálně uspořádaný šnek pro míchání krmiva všeho druhu je opatřen speciálními šavlovitými noži, které zajišťují rychlé pořezání míchaných komponentů a pomocí manipulace s protinoži lze docílit požadovanou délku krmení.

   Mezi standardní produkty společnosti se dají počítat už i pojízdné provozní nádrže pro motorovou naftu vel. 5 až 15 tis.l.  Přes vyšší cenu si získaly oblibu pro možnost užívání bez schvalování provozu a uživatelé si  řeší otázku doplňování pohonných hmot v terénu i tzv. neveřejné čerpací stanice pro vlastní potřebu.

  Toto zařízení má certifikát něm. zkušebny TÜV se všemi protokoly a prohlášení o shodě, které jsou platné pro celou EU. Jedná o návěsné vozidlo a není nutné vést územní řízení, ani žádat nějaká povolení. Je možné dodat i nádrž tzv. bez dopravní způsobilosti jako neveřejnou čerpací stanici.

  Cisternové návěsy mohou vyrábět s povolenou rychlostí do 80 km/hod.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo