Dcom, s.r.o. - Vysílačky a radiostanice Brno

Specialista na profesionální radiokomunikační sítě

DCom je přední dodavatel radiokomunikační techniky pro profesionály i běžné uživatele. Nabízíme digitální vysílačky, radiostanice i celé radiové sítě Hytera. Vyvíjíme a vyrábíme dispečerské systémy, telemetrické sítě a anténní techniku. Zajistíme bezpečnou, spolehlivou a nezávislou komunikaci.

tel:
+420 543 255 191
fax:
+420 543 255 189
e-mail:
obchod@dcom.cz
web:
www.dcom.cz/
web:
www.hyt.cz
web:
www.wifi-obchod.cz
facebook:
www.facebook.com/HyteraCZ
googleplus:
plus.google.com/+HytCz
  • Kšírova 504/32
  • Brno - Horní Heršpice
  • 619 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Dodáváme bezpečná a spolehlivá komunikační řešení

Společnost DCom, spol. s r.o. byla založena v roce 1994. Od svého vzniku se firma zaměřuje na vlastní vývoj bezdrátových komunikačních systémů se zaměřením na využití moderních digitálních technologií. Společnost se vypracovala do pozice respektovaného dodavatele komplexních řešení pro hlasové a datové komunikace v prostředí železnice, průmyslu, energetiky, záchranných systémů, policie, armády a státní správy.

DCom je dceřinou společnosti AŽD Praha

V roce 2008 do firmy vstupuje strategický partner AŽD Praha,s.r.o. Ve spolupráci se mateřskou společností se DCom stává důležitým dodavatelem v oblasti budování drážní komunikační infrastruktury. Integrovaný dispečerský systém IDS RV3 umožňuje zajistit veškeré komunikační potřeby řízení a organizování drážní dopravy.

Digitální vysílačky, radiostanice a radiokomunikace

Firma DCom, spol. s r.o. v ČR a na Slovensku zastupuje od roku 2006 společnost Hytera, která je druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce profesionální radiokomunikační techniky. V roce 2015 dosáhla firma další mety, když dodala na trh přes 1,5 miliónu profesionálních radiostanic. Hytera je přední inovátor ve svém segmentu trhu, každý rok do výzkumu a vývoje investuje 15%  svých celkových příjmů. Vývoj je zaměřen na přední světové standardy v oblasti digitálních radiokomunikačních systémů pro profesionální uživatele DMR, TETRA a širokopásmové technologie LTE. Velkou pozornost věnuje firma kvalitě a odolnosti svých výrobků.

Výrobky Hytera svou kvalitou již přesvědčili řadu zákazníků na české i slovenském trhu. Pro komunikaci je používají strážníci městských policií, dobrovolní i profesionální jednotky hasičů, organizace státní správy, dopravní a průmyslové podniky.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0014:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo