Realitní kancelář ALVA REAL - Prodej realit v celé ČR

Vaše spokojenost je naším úspěchem...

ALVA REAL je realitní kancelář se sídlem v Brně a orientací na nemovitosti v Jihomoravském kraji a okolí. Klientům nabízí standardní realitní služby, ale i individuální řešení prodeje a kampaně s využitím nejmodernějších informačních kanálů (sociální sítě, e-mail marketing, telefonické kampaně).

 • Štěpánská 6
 • Brno
 • 602 00
 • Odbočka z ulice Křenová, na rohu gymnázium, naproti úřadu práce pro Brno město nebo pokračování ulice Špitálky přes ulici Křenovou
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Informace

Platební metody:

 • Diners Club

Více informací

Realitní kancelář ALVA REAL v Brně

Dlouhodobá praxe a zkušenosti, které společnost za svých 18 let nasbírala, předává svým makléřům, kteří tak dokáží s klientem vyřešit jakékoliv překážky prodeje, správně určit cenu a zařídit hladký průběh celé transakce. Nabízíme profesionální jednání se zkušenými makléři, bezpečný prodej a velmi přátelské prostředí útulné kanceláře v centru Brna.

Pronájem a prodej realit od ALVA REAL

Společnost ALVA REAL se zabývá zprostředkováním prodeje, pronájmů a koupí nemovitostí v celé České republice. Díky svému působení na Moravě ve všech krajích se soustřeďujeme na města a okolí těchto lokalit: Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Boskovice, Ivančice, Hustopeče, Vyškov, Bučovice, Kyjov, Jihlava, Třebíč, Znojmo, Kroměříž, Prostějov, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou. Mezi nemovitosti, které nabízíme, patří zejména rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty - chaty, chalupy, komerční objekty a prostory - sklady, kanceláře, obchodní prostory, prostory pro výrobu, hotely, penziony, garáže a malé objekty.

Díky našemu širokému záběru a dlouholetému fungování jsme získali zkušenosti v oboru prodeje realit, které využijí všichni naši klienti. Zaměřujeme se jak na klienty, kteří chtějí nemovitost prodat či pronajmout, tak na zájemce, kteří hledají nemovitost ke koupi nebo si chtějí nemovitost najmout. Zaujímáme přátelský přístup a snažíme se události spojené s prodejem, koupí, nájmem a stěhováním zpříjemnit jakoukoliv radou a vedením celého postupu realizace zakázky. Pokud se rozhodnete svěřit nám Vaši nemovitost, případně koupit či najmout nemovitost prostřednictvím naší kanceláře, závazkem a přáním každého našeho makléře je to, aby celý postup prodeje i koupě probíhal s úsměvem. Přesvědčte se i vy a využijte naše služby, jejichž součástí je také online poradna. Všechny naše služby pak zastřešuje garance kvality služeb a reklamační řád.

Odkupy

Jednou ze služeb, které je možné využít, je i okamžitý výkup Vaší nemovitosti. Výhodou je okamžitá výplata peněz hned poté, co si ověříme vlastnická nebo užívací práva k nemovitosti. Servis, který je potřeba k této transakci, je pro Vás zcela ZDARMA. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte se na nás obrátit na tel. č.: 608 772 407, nebo vyplňte TENTO formulář.

Exekuce

Pomáháme s exekucí nemovitostí, zajišťujeme prodej nemovitosti, dražbu i odkup nemovitosti. Pomáháme Vám v jednání s úřady a zrychlíme řešení celého problému. Naši makléři spolupracují se zkušeným advokátem a mají silnější postavení vůči věřitelům, úřadům i exekutorům a dokáží vyjednat co nejlepší možné podmínky. Své dluhy můžete vyřešit mnohem efektivněji a zbavit se tak stresu ze zdánlivě nevýchodné situace.

Prověření osob

Prodáváte, či pronajímáte svou nemovitost? Pak určitě chcete vědět, s kým vlastně jednáte. Pomůžeme Vám s prověřením nájemců i kupců, fyzických i právnických osob. Zjistíme například, jestli má daná osoba dluhu, je hledaná Policií ČR, nebo jestli není v insolvenci. Chcete této služby využít? Napište nám na info@alvareal.cz

Tým makléřů, který se o Vás bude starat

V naší rodinné firmě máme tým profesionálních makléřů pod přímým vedením Ing. Davida Vašíčka, který dohlíží na práci každého z nich. Je pouze na Vás, kdo Vám bude sympatický a s kým budete chtít spolupracovat. Makléři však mezi sebou aktivně komunikují a vzájemně si pomáhají i sdílí zkušenosti. Profesionální servis Vás tedy při prodeji Vaší nemovitosti, ať už bytu, domu, pozemku či jiného objektu, čeká od kohokoliv z našeho týmu.

A proč si vybrat ALVA REAL?

Makléřů i realitních kanceláří jsou stovky i tisíce a Vy se možná ptáte, proč zrovna my bychom měli být Vašimi partnery při prodeji nemovitosti? Velkou výhodou naší kanceláře je dlouholetá praxe našich makléřů, kdy žádný z nich není začátečníkem. V ALVA REAL proběhly již stovky obchodů, a to pod přísnou kontrolou pana Ing. Davida Vašíčka, který dohlíží na každý obchod a je tu vždy jak pro makléře, tak i pro klienty. Tím, že je ALVA malou rodinnou firmou, snažíme se budovat jméno firmy zejména na dobré pověsti a spokojených klientech, kteří nás pak rádi doporučí dál. V rámci prodeje nemovitosti, a to ať domu, bytu, nebo pozemku, tu máme i speciální odborníky na úvěry a hypotéky, a samozřejmě právní dozor v podobě advokáta, který připravuje i veškeré smlouvy. Prodej tedy probíhá velmi rychle a profesionálně. Pokud jste tedy z Brna a okolí, neváhejte se nám ozvat, tady jsme opravdu ti nejlepší!

Otevírací doba

 • Po 9:0017:00
 • Út 9:0017:00
 • St 9:0017:00
 • Čt 9:0017:00
 • 9:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • Po telefonické domluvě možno dohodnout i mimo pracovní dobu!

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo