BELT PLAST s.r.o.- podlahové rošty a obrábění plastů Ostrava

Materiály pro strojírenství

Zajistíme polotovary, desky, kulatiny, CNC obrábění plastů, výrobu na zakázku, dopravníkové komponenty Rexnord, MCC, Marbett, kompozitní podlahové rošty Intergrate, řešení transportu a skladování sypkých materiálů, vestavby Crystalen. Zajistíme i obrábění plastů.

tel:
+420 595 684 872
fax:
+420 595 684 852
e-mail:
mensik@beltplast.cz
web:
www.beltplast.cz
  • Vratimovská 
  • Ostrava - Kunčice
  • 707 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kompozitní podlahové rošty

Podlahové rošty můžete využít pro podlahy obslužných lávek a plošin, pro zakrytí šachet nebo jiných otvorů v komunikacích, ve výrobních či provozních budovách, pro stupně a odpočívadla pomocných schodišť a žebříkových schodů.Jejich předností je vysoká životnost, elektrická nevodivost a odolnost proti korozi.

Kluzná vedení a profily

Vytlačované a obráběné profily využijete jako kluzné a samomazné strojní součásti. Užití je pro vedení klínových a kruhových řetězů, obloukové nebo přímé vedení válečkových řetězů, boční vedení dopravníků kusového materiálu a další řady zpracovatelských zařízení. Po domluvě vám dokážeme vyhovět při výrobě speciálních tvarů dle vašich požadavků.

Dále se zaměřujeme na:

Již v roce 1995 jsme zdokonalili naše schopnosti v možnostech výroby jako je svařování, tepelné tvarování, obrábění plastů a upevňování námi dodávaných hmot.

Naší snahou je dávat neustále zákazníkovi řešení pro jeho specifický problém, kde je výsledkem bezproblémový, jednoduchý  a bezobslužný provoz daného zařízení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo