Studny & stavby Jiří Mikulec - Studnařské práce Pohořelice

Studny, čištění studní, závlahy, čerpadla

Jsme specialisté na veškeré studnařské práce. Provádíme čištění a rekonstrukce studní, montáž čerpadel, hydrogeologické posudky, projekty studní a závlahových systémů. Dále nabízíme pokládku zámkové dlažby, asfaltových směsí, stavby plotů i opěrných zdí. Zajišťujeme rozbory vody.

  • Zahradní 1239
  • Pohořelice
  • 691 23
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Studnařské práce

Provádíme jak celé zakázky na klíč tak i pouze jednotlivé části zakázek dle přání zákazníka.

Při dodávce na klíč vyhledáme vhodná místa pro studnu, vypracujeme projektovou dokumentaci včetně hydrogeologického vyjádření. Podáme potřebné žádosti o územní rozhodnutí a stavební povolení.

Následně provedeme vlastní realizaci studny a další související práce: montáž čerpadla, závlahy, napojení studny na dům či chatu.

Průměr kopaných studní je ve většině případů 1m. Kopané studny realizujeme jako činnost prováděnou hornickým způsobem. Dostaneme se tak i do těžce dostupných míst, kde se běžná těžká technika nedá použít.

Rekonstrukce a čištění roubených i skružených studní

Studna se přirozeně postupně zanáší, proto se doporučuje studny každých pět let důkladně vyčistit. Kromě čištění nabízíme také rekonstrukce a prohlubování studní.

Montáž čerpadel a domácích vodáren

Montujeme především ruční pumpy, čerpadla pro rodinné domy a chaty, čerpadla pro zavlažování a domácí vodárny. Montujeme klapky, sací koše, potrubí, filtry a úpravny vody (odželeznění, odstranění dusičnanů). Vyměňujeme potrubí a upravujeme jeho délku.

Zavlažovací a osvětlovací systémy

Instalujeme zavlažovací zařízení i osvětlovací systémy pro vaši zahradu. Zavlažovací systém se spolehlivě postará o zalévání vaší zahrady. Namontujeme vám zahradní osvětlovací systém in-lite, který je založen na nejmodernějších technologiích.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo