MÜLLER

Patentová a známková kancelář

Poskytujeme služby zejména před Úřadem průmyslového vlastnictví, Světovou organizací duševního vlastnictví (WIPO), Úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO). Připravujeme přihlášky ochranných známek (národní, mezinárodní, EU), průmyslové vzory, sporná řízení, rešerše, konzultace aj.

tel:
+420 272 934 157
fax:
+420 272 934 157
e-mail:
patenty.muller@volny.cz
web:
www.patentymuller.cz
  • Filipova 2016/6
  • Praha 4 - Chodov
  • 148 00
  • Sídlíme necelých 10 minut chůze od stanice metra C Roztyly nebo Chodov nebo 2 minuty autem z D1.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální patentová a známková kancelář

Patentová a známková kancelář Müller byla založena v roce 1992 a dlouhodobě zastupuje řadu předních českých, ale také zahraničních společností. Naší prioritou je osobní a individuální přístup ke každému klientovi a velkou předností jsou naše dlouhodobé zkušenosti v oboru.

Našim klientům poskytujeme osobní, emailové či telefonické konzultace ohledně všech oblastí průmyslově právní ochrany, přičemž úvodní konzultace je zdarma.

Služby patentového zástupce

Provádíme přípravu zpracování a podání přihlášek ochranných známek (i mezinárodních a Evropské unie), průmyslových vzorů (i Evropské unie), vynálezů, užitných vzorů a označení původu. Zajišťujeme rešerše na zamýšlené ochranné známky, na průmyslové a užitné vzory. Své klienty zastupujeme před Úřadem průmyslového vlastnictví a před úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví např. v námitkovém řízení, ve sporných řízeních a dalších.

Služby

Průmyslová práva

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo