SK Šenov

Oddíl kopané

Sportovní klub Šenov - Ostrava.

  • Lipová 
  • Šenov
  • 739 34
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Jsme mediální dům Economia, ve kterém každý den vzniká deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a řada dalších titulů v tištěné i digitální podobě. Provozujeme zpravodajské servery IHNED.cz a Aktuálně.cz, freemailové portály i tématické internetové tituly jako magazíny Žena.cz či Vaření.cz. Vedle inspirativních textů, fotek a infografik vyrábíme v našem newsroomu čím dál více videa a to i ve spolupráci s DVTV. Obchodním partnerům poskytujeme široké portfolio služeb. Jsme schopni sestavit komplexní komunikační řešení, poskytovat IT služby a zabezpečit vzdělávání ve vaší firmě.Chcete svůj produkt či službu dostat k novým zákazníkům? S naší online prezentací můžete propagovat svou firmu na jednoduché webové stránce i se zápisem v katalogu Najisto.cz.

Online prezentace agentury Najisto nastartuje Vaše podnikání. Vytvoříme mikroweb s ukázkou Vašich produktů a služeb třeba na vlastní doméně. Zákazníci uvidí všechny potřebné informace přehledně na jednom místě. Stránku lze navíc regionálně nebo sezonně cílit tak, aby byla vždy aktuální a odpovídala tomu, co uživatelé právě hledají.

S námi se Vám dostane kvalitní podpory firemního webu, postaráme se o grafickou podobu a obsah webu, nastavení prezentace pro mobilní zařízení i SEO. Zápis v katalogu Najisto.cz bude relevantním a aktivním zpětným odkazem na Váš web.

Buďte vidět na exkluzivních plochách online a print titulů mediálního domu Economia. Inzerce napříč naším portfoliem Vám pomůže budovat značku a zvýšit povědomí o Vašem produktu či službě.

Economia patří mezi nejvýznamnější mediální domy v České republice. Zároveň jako jediná tvoří obsah především pro lidi, kteří rozhodují, vedou firmy nebo se angažují ve veřejné správě. Dostaňte svou značku k těm, na kterých záleží.

Pomáháme malým a středním podnikům inzerovat na úspěšných zpravodajských serverech IHNED.cz, Aktuálně.cz či jiných specializovaných internetových titulech. Pomáháme našim klientům zajistit místo pro své bannery a PR články na prémiových pozicích nebo vytvořit produkt přímo na míru. Díky speciálním formátům inzerce mohou zaujmout uživatele a odlišit se od konkurence.

Využijte také možnosti inzerce v tisku a zasáhněte širší publikum. Své sdělení můžete umístit do některého z námi vydávaných ekonomických a odborných titulů, mezi něž patří Hospodářské noviny, Ekonom a Respekt.

Vyzkoušejte PPC reklamu optimalizovanou pro Vaše cíle a typ podnikání.

Naši PPC specialisté navrhnou optimální mix reklamních systémů pro Váš maximální užitek.

Nabízíme kompletní správu PPC kampaní na Googlu, Seznamu (Sklik) a Facebooku. Vaši inzerci zobrazíme relevantní cílové skupině ve vyhledávačích, v obsahové síti, na sociální síti a Youtube. Kampaně pravidelně optimalizujeme tak, aby reklama přinášela nejlepší možné výsledky a vyhovovala Vašim aktuálním potřebám. K vyhodnocování výsledků používáme Google Analytics, Google Data Studio a pomůžeme i se základním nastavením Google Tag Manageru.

Jsme ověřenou agenturou Skliku a partnerem Googlu, všichni naši specialisté drží certifikát Academy for Ads. Díky bohatým zkušenostem se správou výkonnostních a brandových kampaní vytvoříme reklamu na míru Vaší cílové skupině.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo