K-GEO s.r.o. - Geologové Ostrava

Komplexní geologické práce

Jsme firma specializovaná na geologické práce. Nabízíme komplexní geologický a hydrogeologický průzkum, geotechnický monitoring, zjišťování stability zemních a skalních svahů, laboratorní analýzy zemin prováděné ve vlastních laboratořích, vrtné práce a polní zkoušky.

tel:
+420 596 117 633
fax:
+420 596 130 899
e-mail:
info@kgeo.cz
web:
www.kgeo.cz
  • Masná 1324/1
  • Ostrava - Moravská Ostrava
  • 702 00
  • Sídlíme v centru Ostravy, v blízkosti známé Stodolní ulice, naproti Policie ČR, nad restaurací SEPTIM
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Geologické práce od A až po Z

Na základě požadavků zákazníka provádíme a vyhodnocujeme geologicko – průzkumné práce pro výstavbu obytných, průmyslových a obchodních objektů, liniových staveb, včetně dopravních a vodohospodářských.

Díky geologickému průzkumu jsou získávány nejčastěji podklady pro zpracování projektové dokumentace. Ta obsahuje posouzení a zhodnocení geologických, hydrogeologických a základových poměrů v zájmových lokalitách.

V naší laboratoři mechaniky zemin provádíme širokou škálu laboratorních zkoušek potřebných k posouzení vlastností základových půd a horninového prostředí pro zakládání staveb.

Dále realizujeme geologicko – průzkumné práce pro posouzení možnosti utrácení srážkových vod do horninového prostřední, vyhledávání a ochranu zdrojů podzemních vod a geologický průzkum znečištění horninového a vodního prostředí.

Projekční fáze a vypracování nabídky, zahrnující návrh optimálního rozsahu a metodiky průzkumných prací předchází vždy vlastní realizaci zakázky. Před navržením samotných prací prověříme, jaká je geologická prozkoumanost zájmového území a použitelnost dat z archivu. Cenová kalkulace navržených prací je součástí nabídky.

Vedle již zmiňovaného provádíme i nezanedbatelnou posudkovou a konzultační činnost pro výše zmíněné obory naší činnosti.

Při vypracování posudků a rešerší využíváme jak informace z mimořádně bohatého vlastního archivu, tak i dostupná data z centrálního archivu Geofondu ČR.

Během realizace zakázek spolupracujeme s renomovanými firmami provádějícími vrtné práce, geodetické práce, speciální terénní zkoušky, radonový a korozní průzkum a s akreditovanými laboratořemi provádějícími chemické rozbory vod, odpadů a půd.

Teoreticky náročné úkoly řešíme ve spolupráci s odbornými pracovišti TU VŠB (institut geologického inženýrství HGF, kat. geotechniky FAST) a Ústavem Geoniky ČSAV.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo