SOLEADA - Exotické zájezdy do Latinské Ameriky Liberec

Poznávací zájezdy Střední a Jižní Amerika

Cestovní kancelář Soleada se specializuje na komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky, dále nabízí okružní plavby Pullmantur s all inclusive a specializované plavby do polárních oblastí a další zahraniční zájezdy do všech koutů světa.

 • Moskevská 658/41
 • Liberec - Liberec IV-Perštýn
 • 460 01
 • Najdete nás ve 3.patře polyfunkčního domu nad kavárnou MyCafe.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Poznávací zájezdy do Latinské Ameriky

Cestovní kancelář vznikla v roce 2004 a letos oslavila 14. výročí fungování na českém trhu. Od začátku jsme se zaměřili na region Latinské Ameriky a především na organizování poznávacích zájezdů. Oba majitelé Ing.Pavel Novotný i Ing. Jan Šťastný navštívili Latinskou Ameriku mnohokrát a všechny programy zájezdů jsou připravovány na základě jejich osobních zkušeností s destinací. Pečlivě naplánovaný program doplňují kvalitní hotely, privátní doprava a především zkušení a jazykově vybavení průvodci, kteří z vaší dovolené udělají nezapomenutelný zážitek. Co klienti velice oceňují na našich zájezdech, je velikost skupin (6-12 osob), ve kterých se cestuje. A jaké destinace s námi můžete navštívit? Argentina, Brazílie, Chile, Uruguay, Paraguay, Peru, Ekvádor, Kolumbie, Venezuela, Panama, Kostarika, Guatemala, Honduras, Mexiko i Antarktida.

Mezi populární destinace určitě patří Brazílie, Patagonie, Peru, Kolumbie a Mexiko.

Protože většina klientů plánuje účast na zájezdu s předstihem, snažíme se jim vyjít vstříc a nabízíme slevy za včasnou rezervaci a také slevy pro stálé klienty. V případě zájmu Vám rádi zašleme katalog zdarma poštou nebo se můžete podívat na online katalog zájezdů.

CK SOLEADA je pojištěna u UNION Pojištovna a.s. pro případ úpadku a dále máme sjednáno nadstandardní pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku pro cestovní kanceláře.

A na závěr si můžete přečíst co napsali klienti v nezávislém hodnocení zájezdů.


Okružní plavby Pullmantur

Velice zajímavou alternativou k pobytové dovolené v hotelu jsou určitě okružní plavby. Na českém trhu zastupujeme španělského touroperátora Pullmantur, který organizuje okružní plavby v režimu all inclusive. V zimním období se můžete vydat na plavbu Karibikem, od jara do podzimu nabízíme bohatou nabídku plaveb v Evropě - Středomoří a Baltské moře. Akční slevy dosahují až 60%.

Kompletní nabídku last minute najdete zde. Nechte se inspirovat videoklipy z plaveb.

Polární plavby

Pro případné zájemce o návštěvu polárních regionů jsme připravili speciální web - www.polarni-plavby.cz, kde najdete nejširší nabídku plaveb do všech regionů světa. Spolupracujeme s těmi nejlepšími touroperátory světa. Mezi nejpopulárnější regiony patří Antarktida, Patragonie, Špicberky, Grónsko a Norsko. Jako lahůdku Vám můžeme nabídnout plavbu k Severnímu pólu.

Kompletní nabídka plaveb je na www.polarni-plavby.cz. Nezapomeňte navštívit naši fotogalerii nebo videoklipy z plaveb.

Otevírací doba

 • Po 9:0017:00
 • Út 9:0017:00
 • St 9:0017:00
 • Čt 9:0017:00
 • 9:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Nabídka zájezdů

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo