Hodnocení firmy TOP VLASY - Luxusní vlasy k prodloužení

*
*
*
*
*
30 hodnocení
martina.hruba
28.2.2023
*
*
*
*
*

Chtěla bych moc poděkovat za naprosto profesionální přístup, úžasnou komunikace a především za kvalitní vlasy, v které jsem na clip in ani nedoufala! Prve jsem neodhadla správný odstín a obrátila jsem se na slečnu s prosbou o konzultaci,. Byl mi okamžitě vybrán vhodný odstín, dokonce nabídnuta úprava clip in sady na míru, aby se mi sada lépe rozměrově a co do počtu pásků nosila Výměnu i úpravu jsem měla zdarma! S takovým vřelým přístupem jsem se nesetkala a velmi za něj děkuji! Obdržela jsem nádherné husté vlasy v luxusním balení, voňavé jako značkový parfém, opravdu jsem ještě nevyšla z úžasu a jsem nadšený zákazník, který se musí podělit o recenzi. Doproučuji všem a děkuji ještě jednou za trpělivost a ten nejlepší nákup!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Lucie K.
13.2.2023
*
*
*
*
*

Jako vždy vše dokonalé! Moc děkuji skvělé paní Jarmilce za velmi milou spolupráci ..

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
lenka.nasibulinova
2.11.2020
*
*
*
*
*

Dobrý den. Prodloužené vlasy nosím cca 15 let. Nikdy jsem nenašla kvalitnější, příjemnější a s mými vlasy autentičtější clipy, děkuji, Profesionální rady od Vás - skvělé. Přeji spokojené klientky pyšnící se korunou krásy od Vás. S přáním pevného zdraví Lenka Nasibulinová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
pemz
25.6.2020
*
*
*
*
*

Petra Vlasy mám tři měsíce jsou naprosto užasné. Clip in používám už 7let ,ale tady jsem objednala poprvé a ted už vím, že né na posledy. Komunikace s p. Veselou naprosto skvělá vše vám vysvětlí,jak s vlásky zacházet a jak se o ně starat . Jsem vážně moc spokojená děkuji :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
marika_sk
15.6.2020
*
*
*
*
*

Najkrajšie nano tape vlasy, na aké som kedy narazila. Kupujem pravidelne a ďakujem krásně a zo srdiečka moc za darčeky, ktoré ako stála zákazníčka dostávam.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
katerina.pochobradska
8.1.2020
*
*
*
*
*

Vlásky jsou krásné, jemné a kvalitní. Jen barva mě trošku zklamala, ledová blond neodpovídá barvě na obrázku, je to klasická blond, ale šikovná kadeřnice to upraví.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
bayerovaveronika9191
18.12.2018
*
*
*
*
*

Clip in nosím už cca tři roky, zde jsem objednala poprvé a musím říct, že už od nikoho jiného nechci. Co mě těší, že vůbec nic mě netaha. Necítím, že bych měla na hlavě něco navíc 😁 .. narozdíl od předešlých vlasů. Hlavně sponky mají silikon. Palec nahoru 👍

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Petra
30.11.2018
*
*
*
*
*

Za mne obrovská spokojenost, vlasy jsou zatím nejhezčí, co jsem kdy vyzkoušela, jsou stejné jako moje, necuchají se a vždy příjdou zdarma ještě dohuštěny ještě v delší délce. Vlásky jsem zprvu obdivovala u sestry, po té si začala také objednávat, dokonce i mamka občas půjčuje, nedovedeme si už bez nich představit kamkoliv vyjít :-D paní Veselá je navíc strašně ochotná vždy poradit a se vším vyhovět. Rozhodně mohu jen a jen doporučit!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Patricie N.
30.11.2018
*
*
*
*
*

Z vlásků jsem pokaždé naprosto nadšená! Vždy dostanu luxusní jemné lesklé vlasy bez suků, co se necuchají a opravdu vydrží stále krásné. Clip-in metodou prodlužuji svoje vlasy už více, než 10 let - můžu tedy za tu dobu říci, že jsem na trhu opravdu nenašla kvalitnější a krásnější vlasy a to jsem jich za tu dobu vyzkoušela už opravdu spoustu. Nakupuji už jenom tady a neměnila bych. Většinou si vyberu European Waves, východoevropské rovné, které jsou strukturou přesně jako moje jemné vlasy. Za mne tedy spokojenost veliká a co musím ještě pochválit, je úžasně milý a lidský přístup slečny/paní Jarušky, vždy vyhoví každému mému požadavku a přání, vlásky jsou mi následně sestaveny přesně na míru na zakázku (a musím se přiznat, že jsem občas dost náročná zákaznice, až se divím, že mi je vždy vše splněno a ještě mi s úsměvem a přáním krásného dne je přidán můj oblíbený ochranný sprej jako dlouholeté zákaznici zdarma) Moc děkuji a dále ráda doporučuji i kamarádkám. Patricie, Zlín

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
petra.porizkova
10.8.2018
*
*
*
*
*

Já jsem absolutně nadšená a jiné vlasy už nechci. Neskutečně vstřícné a ochotné jednání se zákazníkem a především perfektní a detailní konzultace a právě díky ní, jsem se nemusela bát změny a zkusila jsem ombré vlasy a já i moje okolí nadšené... .Přidávám foto. Děkuji ještě jednou za naprosto profesionální přístup. Vlasy už mají za sebou i dovolenou a moře, takže s klidným srdcem můžu potvrdit, že nejen hustota a provedení, ale i kvalita vlasů je bezkonkureční! Děkuji, máte ve mě novou stálou zákaznici.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Kranichova 1072/18
  • Šumperk
  • 787 01
  • mapa
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo