Kompresory a chlazení s.r.o. - Prodej a servis šroubových kompresorů (Praha 10 - Hostivař)

Průmyslové chlazení vody

Prodáváme a opravujeme kompresory šroubové, elektrické, Kaeser, Mark a Schneider, použité Atlas Copco, Compair, Ingersoll-Rand, Atmos a jiné opravy a servis kompresorů. Instalujeme sušičky, filtry, separátory Donaldson Ultrafilter, průmyslové chlazení vody MTA. Opravy měničů pro kompresory.

  • U továren 770/1b
  • Praha 10 - Hostivař
  • 102 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kompresory

Prodáváme a opravujeme kompresory šroubové, elektrické. Jsme autorizovaný prodej a servis pro šroubové kompresory Kaeser, Mark a Schneider. Použité kompresory Atlas Copco, Compair, Ingersoll-Rand, Atmos a jiné naleznete v naší sekci bazar kompresorů. Opravy kompresorů a servis kompresorů provádíme na všechny tyto značky, případně i jiné jako jsou Atlas Copco, Bottarini, Gardner - Denver, lamelové Mattei, Orlík, ...

Úprava vzduchu

Instalujeme úpravu tlakového vzduchu, sušičky, filtry, separátory Donaldson Ultrafilter, KAESER, Schneider, průmyslové chlazení vody MTA. Dodáváme náhradní díly na šroubové kompresory a na filtry pro úpravu tlakového vzduchu, mimo výše zmíněných na značky Beko, Hiross, Zander, Hankinson, Omega.

Opravy frekvenčních měničů

Realizujeme taktéž opravy frekvenčních měničů pro kompresory, zvláště pak šroubové kompresory Atlas Copco. Na svoje dodávky a realizace zajišťujeme taktéž projektovou dokumentaci. Montujeme rozvod tlakového vzduchu, rozvody chladící vody, vzduchotechnické potrubí pro odtah ohřátého vzduchu od kompresorů. Instalujeme do kompresorů výměníky pro možný ohřev teplé vody, rekuperaci. Provozujeme e-shop na doplňkový sortiment pístových kompresorů, příslušenství a nářadí.

Průmyslové chlazení

V oblasti chladících technologií dodáváme především zařízení pro průmyslové chlazení kapalin. každá zakázka prochází nejdříve procesem projektového zpracování a navržení nejoptimálnější technologie podle potřeb zákazníka. Následně se uskuteční montáž chladících jednotek a rozvodů chladících kapalin.

Bazar kompresorů

 

Chlazení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo