B.R.K. CHLAZENÍ A KLIMATIZACE - Chladící systémy Brno

Váš partner v oblasti chlazení

Naše firma se specializuje na chladící a klimatizační techniku. Od roku 1991 jsme přímý nástupce firmy BLAHA JAN - B.R.K. V naší nabídce najdete komplexní služby od projektu přes dodávku, montáž až po servis.

tel:
+420 543 236 103
fax:
+420 543 236 102
e-mail:
brk@brk.cz
web:
www.brk.cz
  • Podnásepní 378/6
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kompletní služby v oblasti chlazení

Na základě dlouholetých zkušeností nabízí našim klientům konzultace v oblasti montáže a dodávky chladících jednotek. Zpracujeme pro vás výkresovou dokumentaci a zajistíme také projektovou dokumentaci včetně závazné nabídky a dodání veškeré technologie. Samozřejmostí je také kompletní montáž a záruční i pozáruční servis, který zajistí naši vyškolení pracovníci.

Pro obory jako je technologie pro chlazení kapalin, přichlazování výrobních prostor, přípraven, bouráren, izolace chladíren a mrazíren, klimatizace komerčních prostor a další nabízíme právě naše služby.

Snažíme se vždy o individuální přístup v závislosti široké nabídky trhu a složité problematiky průmyslového chlazení. Projednáme s vámi jakékoli otázky, které vás budou zajímat ohledně chlazení.

Zajistíme také repase zařízení a také je dodáme na určená místa.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo