TESLET s.r.o. - Kompletní střechy Rakovník

Střecha je základ každého domu

Kompletní střechy a střešní systémy - novostavby, rekonstrukce, prodej střešních materiálů. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže střešních oken, zateplování střechy a podkroví, palubkové obklady, zednické práce, hromosvody.

tel:
+420 313 382 073
fax:
+420 313 582 322
e-mail:
teslet@teslet.cz
web:
www.teslet.cz
  • Nový Dvůr 023, 270 01 Chrášťany u Rakovníka

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Střechy Rakovník - poctivá tesařská práce

Potřebujete postavit střechu na váš nový vysněný dům? Nebo vám zatéká stávající střechou, která nutně volá po rekonstrukci? V každém případě se můžete obrátit na naši firmu. Naši odborně vzdělaní zaměstnanci se o vše rychle a spolehlivě postarají. Rádi vám poradíme a vypracujeme návrh a cenou nabídku realizace.

Nabízíme:

Tesařské práce - vázané konstrukce krovů, konstrukce pergol, zahradních domků, pavlačí, teras apod.

Pokrývačské práce - pokládka střešních tašek betonových i pálených,modifikovaných šindelů a pásů, vláknocementových krytin, plechových krytin atd.

Klempířské práce - zhotovení okapových systémů ze všech dostupných materiálů, falcované krytiny, oplechování komínů apod.

Ostatní práce - demontáže starých střech, zednické práce (ubourání a vyzdění komínů), betonování patek např. k pergolám, montáž střešních oken, zateplování střechy a podkroví


Veškeré práce jsou prováděny kvalifikovanými zaměstnanci. V prostorách firmy se nachází potřebné zázemí pro výrobu: tesařská hala, truhlářská a klempířská dílna, rozlehlé sklady a kancelářské prostory.

Střechy tvoří základ naší práce, ale mimo ně provádíme také půdní vestavby, podkroví, montáže střešních oken a doplňků, různé dřevěné konstrukce jako jsou pergoly, terasy, zahradní domky, parkovací stání pro auta, autobusové zastávky apod.

Materiál, se kterým pracujeme, také prodáváme a zajistíme i jeho dopravu.

Vlastníme certifikáty potřebné k naší činnosti jako např. Prohlášení o shodě na vázané konstrukce krovu a pergoly, certifikát Zelená úsporám, certifikát "Prověřená společnost" a všechny certifikáty o proškolení zaměstnanců pro práci s používanými materiály.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

  • V případě potřeby se lze telefonicky domluvit na časy mimo pracovní dobu!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo