STÁŇA CZ s.r.o. - Second hand - velkoobchod Ostrava

Zboží převážně z Anglie a Irska

Velkoobchod s použitými oděvy. Dovážíme kvalitní oděvy z Anglie a Irska. Návštěva skladu je možná jen po telefonické domluvě. Rádi se Vám budeme osobně věnovat.

  • Slívova 1946/7
  • Ostrava - Slezská Ostrava
  • 710 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
13 hodnocení
Ohodnotit
kvalitnisecondhand
5.1.2018
*
*
*
*
*

Spokojenost, jako vždy, pěkné zboží... jako bonus příjemná komunikace s majitelem. Jen tak dál ! Já za sebe moc děkuji za Vaši vstřícnost a ochotu.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Dětský, dámský i pánský značkový second hand - velkoobchod

Jsme přímí dovozci tříděných luxusních oděvů z Anglie a Irska. Na přání rovněž originál od spolehlivých dodavatelů. Nemáme vlastní maloobchody, dovoz zdarma (kromě netříděného) po celé ČR.

Zboží z Anglie je v současné době velice žádáno. Jedná se o moderní velice často i značkové oděvy. Zboží si můžete v klidu prohlédnout, kusový výběr však není možný.

Zásobujeme i další velkoobchody v Česku, Slovensku a Polsku.

Objednané zboží vám neprodleně zašleme na dobírku pomocí přepravní služby DPD, doprava na území ČR je zdarma až od 20 kg, při menším množství jsem nucen účtovat dopravné 120,-Kč za zásilku.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Návštěva skladu je možná jen po telefonické domluvě!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo