Ryzí Domov, a.s. - Ryzí okna - výroba oken a dveří Praha

Dřevěná okna a dveře na míru

Potřebujete vybavit novostavbu kvalitními okny či dveřmi, nebo potřebujete nahradit stará již nedostačující okna? Obraťte se na nás. Prodáváme dřevěná, plastová a hliníková okna i dveře. Také dodáme doplňky jako parapety, žaluzie či rolety. A to vše vám na míru a za skvělou cenu!

  • Olšanská 55/5, 13000 Praha 3 - Žižkov

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Výroba oken a dveří od Ryzí okna.cz

Okna a dveře dotváří vzhled každého domu či bytu, proto byste jejich výběru měli věnovat dostatek času. Nevíte zda si vybrat dřevěná, plastová či hliníková okna? A které dveře budou ideální pro váš domov? Obraťte se na nás! Disponujeme dlouholetými zkušenostmi a stabilním zázemím v oblasti stavebnictví, zejména ve výrobě a prodeji oken. Pomůžeme vám s kompletní realizací, včetně odborné konzultace.

Máte li zájem, odešlete nám bezplatnou poptávku a my váš požadavek zpracujeme do 24 hodin. Navrhneme kompletní cenový rozpočet a domluvíme další případnou spolupráci.

CHCI ODESLAT POPTÁVKU

Vyberte si ty pravá dřevěná okna pro váš domov

Myslíte si, že dřevěná okna jsou již pasé? My vás přesvědčíme, že dřevěná okna jsou stále v kurzu. Zejména li preferujete přírodní materiály před umělými a milujete vůni dřeva. Zvolte naše dřevěná eurookna, která nabízíme v několika provedeních. Ať již potřebujete vybavit stavbu po rekonstrukci, zvolit vhodná okna do nízkoenergetické stavby nebo okna do pasivního bydlení, u nás si vybere každý!

Zároveň váš domov vybavíme i nezbytnými doplňky jako jsou parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu či garážová vrata a interiérové a vchodové dveře.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo