Hodnocení firmy Ryzí Domov - Ryzí okna - výroba oken a dveří

*
*
*
*
*
21 hodnocení
Honza
11.11.2019
*
*
*
*
*

Potvrzuji hodnocení dragusi a Milan.bitnar. Moravská část. Okna jsou dobré kvality, montáž je špatně.Budu hodnotit moji zkušenost - novostavba. Okna leží na pene, nejsou podložená, jsou že kriva a neustále pracuji. Vstupní dveře nejdou zamykat, po seřízení jdou zamykat ale táhne přes ně vzduch, je tam fuga asi centimetr. Přes balkonové dveře do konce za deště zatekalo do domu. Přístup montazniku a hlavně vedení firmy je katastrofální. Prostě k nám pošlou dělníky (jednou dokonce přijela parta, kde jeden borec byl opilý), pokud jde o dveře nejmíň stokrát prevrtaji zámek, v pantech je ohybaji, brousí jazýček.. Napíše se zápis ze je to křivé namontovany ať to řešíme s panem Žákem (ten samozřejmě neodpovídá). Teď novinka v pondělí řeknou že v v patek v 16 00 přijedou a prostě nepřijdou, po volání se pořád někdo odkazuje na někoho - hrůza. Dejte si pozor na tuto firmu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Ryzí Domov - Ryzí okna - výroba oken a dveří
Ryzí Domov - Ryzí okna - výroba oken a dveří 11.11.2019

Dobrý den Honzo,   Vaše negativní recenze nás velmi mrzí. Rád bych celou situaci prověřil, bohužel nemám od Vás žádné kontaktní ani identifikační údaje, na základě kterých by bylo možné blíže identifikovat Vaši zakázku. Níže uvádím své kontaktní údaje a poprosím Vás o zaslání čísla smlouvy o dílo + telefonický kontakt na Vás. Spojím se s Vámi telefonicky a celou věc společně prošetříme. Pokud z naší strany skutečně došlo k pochybení, osobně s Vámi celou věc dořeším.   S pozdravem a přáním poklidného dne,   Adam Žák jednatel společnosti RYZÍ DOMOV a.s. tel.: +420 212 241 414 e-mail: adam.zak@ryzi-okna.cz .

dragusa
11.11.2019
*
*
*
*
*

S firmou Ryzí okna jsem velice nespokojená, hlavně tedy s Brněnskou pobočkou a jejich týmem. Prováděli u nás montáž loni na jaře. Okna jsou namontovaná zekřiva, což má dopad do funkce.Proběhlo u nás několik oprav, bohužel většina z nich opakovaně protože montéři nejsou schopni dát okna a dveře dohromady,něco je neopravitelné. Co se týče servisu tak v poslední době vůbec nefungují, domluvíme se na termín oni nepřijedou ani nezavolají aby se omluvili. To se stalo už 4x po sobě! Totální nespolehlivost a neodbornost montérů. Vyčerpáno spoustu dnů dovolené kvůli opravám oken, zbytečně. Náhrada za ušlí čas a neopravitelné prvky žádná.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Ryzí Domov - Ryzí okna - výroba oken a dveří
Ryzí Domov - Ryzí okna - výroba oken a dveří 11.11.2019

Dobrý den dragusa,   Vaše negativní recenze nás velmi mrzí. Rád bych celou situaci prověřil, bohužel nemám od Vás žádné kontaktní ani identifikační údaje, ani jméno, na základě kterých by bylo možné blíže identifikovat Vaši zakázku. Níže uvádím své kontaktní údaje a poprosím Vás o zaslání čísla smlouvy o dílo + telefonický kontakt na Vás. Spojím se s Vámi telefonicky a celou věc společně prošetříme. Pokud z naší strany skutečně došlo k pochybení, osobně s Vámi celou věc dořeším.   S pozdravem a přáním poklidného dne,   Adam Žák jednatel společnosti RYZÍ DOMOV a.s. tel.: +420 212 241 414 e-mail: adam.zak@ryzi-okna.cz .

Jindřich
1.11.2019
*
*
*
*
*

S firmou Ryzi Domov, a.s. jsme plně spokojeni. Jejich nabídky na výrobu a realizaci oken byly vždy nejlepší. Byli u nás již 3x a odvedli vždy rychlou, přesnou a čistou práci. Firmu mohu s klidným svědomím doporučit. Ing. Jindřich, Praha

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
matousekchrudim
30.7.2019
*
*
*
*
*

S provedenou prací Vašich pracovníků při výměně dvou oken jsem naprosto spokojen. Práci provedli precizně a rychle. Funkčně vyhovují naprosto zejména v kuchyni. Původně jsem měl dřevěná a nebylo to ono.Byl problém s jejich otevíráním časem. Teď je to úplně jiné. Ze všech nabídek po interntetu jsem si vybral vaši firmu. Hlavními důvody byla cena, kvalita práce a také rychlost. Chci proto poděkovat všem, kteří se na realizaci mé objednávky podíleli. Doporučuji ji každému dalšímu zákazníkovi. Ing. Petr Matoušek

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
30.11.2018
*
*
*
*
*

Naprostá spokojenost s firmou Ryzí Domov a.s. Komunikace se zástupci firmy jak po internetu, tak i v osobním setkání (technik p. Novotný), zaměření oken a následná montáž proběhla v naprostém pořádku. Montážní pracovníci pracovali bez přestávky!!! do večerních hodin, s ochotou a vstřícností k našim požadavkům. Podařilo se vyřešit i technický problém s usazením oken - v místních stavebninách nakoupili potřebný materiál a problém byl ještě téhož dne vyřešen. SKVĚLÁ FIRMA, DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ MĚNÍ OKNA !!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne7
Vl.nutr
19.6.2018
*
*
*
*
*

Velice dobré a rychlé jednání a naprosto supr instalace

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne12
anna.smekalova
23.5.2018
*
*
*
*
*

S firmou Ryzí okna jsem velmi spokojená, zvláště pak s montážníky panem Andriym Orosem a jeho mladším kolegou Dušanem Kohoutkem. Svou práci odvedli velmi kvalitně a vypořádali se i s problémy, které nastaly hned zpočátku a to když kvůli havárce na silnici dorazili o 2 hodiny později. Pracovali bez přestávky a ve 20,00 hod práci úspěšně dokončili. A to vše s úsměvem. Díky!!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne12
jan.hess
11.5.2018
*
*
*
*
*

Děkuji všem ze společnosti Ryzí domov okna...technické zaměření p.Pavel Novotný profesionální,přístup a komunikace s vedením společnosti pí.Mužíková perfektní,práce zaměstnanců neuvěřitelně profesionální a komunikace velmi zdvořilá,především zednické a dokončovací práce byli bez jediné chybičky...pokud chcete společnost,která Vám vyhoví ve všem co potřebujete, kontaktujte Ryzí domov a nebudete sklamáni..za mě ohodnocení 5ti hvězd je velmi málo...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne11
1.2.2018
*
*
*
*
*

Velika spokojenost. Rychla komunikace pri objednavani, montaznici prisli na vterinu presne, rychle a dobre osazene okno, neporadek okolo uplne minimalni. Doporucujeme

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne10
luckynda
26.8.2017
*
*
*
*
*

Maximalni spokojenost

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne13
Přidat hodnocení
  • Janovského 921/45, 17000 Praha 7 - Holešovice

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • PO-PÁ po telefonické dohodě!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo