Hodnocení firmy Ryzí Domov - Ryzí okna - výroba oken a dveří

*
*
*
*
*
38 hodnocení
matousekchrudim
30.7.2019
*
*
*
*
*

S provedenou prací Vašich pracovníků při výměně dvou oken jsem naprosto spokojen. Práci provedli precizně a rychle. Funkčně vyhovují naprosto zejména v kuchyni. Původně jsem měl dřevěná a nebylo to ono.Byl problém s jejich otevíráním časem. Teď je to úplně jiné. Ze všech nabídek po interntetu jsem si vybral vaši firmu. Hlavními důvody byla cena, kvalita práce a také rychlost. Chci proto poděkovat všem, kteří se na realizaci mé objednávky podíleli. Doporučuji ji každému dalšímu zákazníkovi. Ing. Petr Matoušek

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
30.11.2018
*
*
*
*
*

Naprostá spokojenost s firmou Ryzí Domov a.s. Komunikace se zástupci firmy jak po internetu, tak i v osobním setkání (technik p. Novotný), zaměření oken a následná montáž proběhla v naprostém pořádku. Montážní pracovníci pracovali bez přestávky!!! do večerních hodin, s ochotou a vstřícností k našim požadavkům. Podařilo se vyřešit i technický problém s usazením oken - v místních stavebninách nakoupili potřebný materiál a problém byl ještě téhož dne vyřešen. SKVĚLÁ FIRMA, DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ MĚNÍ OKNA !!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Vl.nutr
19.6.2018
*
*
*
*
*

Velice dobré a rychlé jednání a naprosto supr instalace

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne9
anna.smekalova
23.5.2018
*
*
*
*
*

S firmou Ryzí okna jsem velmi spokojená, zvláště pak s montážníky panem Andriym Orosem a jeho mladším kolegou Dušanem Kohoutkem. Svou práci odvedli velmi kvalitně a vypořádali se i s problémy, které nastaly hned zpočátku a to když kvůli havárce na silnici dorazili o 2 hodiny později. Pracovali bez přestávky a ve 20,00 hod práci úspěšně dokončili. A to vše s úsměvem. Díky!!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne8
jan.hess
11.5.2018
*
*
*
*
*

Děkuji všem ze společnosti Ryzí domov okna...technické zaměření p.Pavel Novotný profesionální,přístup a komunikace s vedením společnosti pí.Mužíková perfektní,práce zaměstnanců neuvěřitelně profesionální a komunikace velmi zdvořilá,především zednické a dokončovací práce byli bez jediné chybičky...pokud chcete společnost,která Vám vyhoví ve všem co potřebujete, kontaktujte Ryzí domov a nebudete sklamáni..za mě ohodnocení 5ti hvězd je velmi málo...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne8
1.2.2018
*
*
*
*
*

Velika spokojenost. Rychla komunikace pri objednavani, montaznici prisli na vterinu presne, rychle a dobre osazene okno, neporadek okolo uplne minimalni. Doporucujeme

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne7
luckynda
26.8.2017
*
*
*
*
*

Maximalni spokojenost

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne10
milan.bitnar
24.8.2017
*
*
*
*
*

Jsem hodně zklamán jak kvalitou oken a hlavně s montážníky od paní Mužíkové,kteří předvedli velmi neodbornou práci.Okna byla reklamována odhadem 20 závad do dnes neopraveno.Komunikovat musím sám,ale většinou mě pan Žák neodpovídá. Příklad cca před 14 dny jsem mu psal odpověď žádná nedoporučuji Milan.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano14 ne5
marcela.radousova
24.5.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vašim montážníkům, včera u nás instalovali okna a vše proběhlo bez větších obtíží. Škoda, že jsme na Vás nenarazili dřív! Ještě jedou děkujeme, Marcela Radoušová s rodinkou :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne12
Veronika
24.2.2017
*
*
*
*
*

I já mohu firmu RYZI DOMOV ohodnotit kladne. Firmu jsem oslovila na internetu. Ozvali se mi ihned. Technik prijel okna změřit. Výroba proběhla v termínu a bez problémů jsme se domluvili na realizaci výměny. Řemeslníci odvedli dobrou práci a vše proběhlo dle mého očekávání. Zatím nemohu hodnotit kvalitu oken, ale jinak doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne8
Přidat hodnocení
  • Janovského 921/45
  • Praha 7 - Holešovice
  • 170 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo