PVC OKNA s.r.o. - Plastová okna a dveře Frenštát pod Radhoštěm (Ostrava - Moravská Ostrava)

Pořiďte si okna přímo od výrobce

Vyrábíme a montujeme kvalitní plastová okna značky Kömmerling. V našem sortimentu máme také veškerý sortiment doplňků pro okna a dveře, jako jsou žaluzie, rolety, parapety či sítě. Na plastová okna poskytujeme záruku 10 let a k výrobě používáme profily s tloušťkou stěn třídy A.

 • Roháčova 3339/5
 • Ostrava - Moravská Ostrava
 • 702 00
 • ul. Porážková, v blízkosti OC Karolína
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba a montáž oken a dveří

Společnost PVC OKNA s.r.o. nabízí svým zákazníkům produkty a služby v oblasti nákupu, prodeje, výroby a montáží plastových a hliníkových oken a dveří už od roku 1995. Soustředíme svou činnost stávajícím i novým zákazníků v prodejní i výrobní sféře.

Naše společnost zahájila oficiálně svou činnost počátkem roku 2005. Na základě poptávek zákazníků rozšířila činnost o vlastní výrobu hliníkových a plastových oken a dveří

Naším dlouhodobým cílem je řadit se v našem oboru k absolutní špičce. Zařadili jsme tak aktivně do naší činnosti implementaci systému k řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001, následně obnovený na 9001:2009. Implementaci jsme počátkem roku 2008 ukončili získáním certifikátu. Naše výrobky jsou také potvrzeny certifikační ČNS EN 746077.

Pracujeme na individuálních požadavcích našich zákazníků

Cílem práce a strategií naší společnosti je adaptace k požadavkům a přáním všech našich zákazníků v oblasti prodeje a výroby plastových a hliníkových oken a dveří, včetně dalšího příslušenství. Právě v rámci přizpůsobování jsme v roce 2009 výrazným způsobem rozšířili nabídku našeho produktového portfolia. Ty vyhovují běžným požadavkům na prostup tepla, ale také nejnáročnějším, specifickým a individuálním požadavkům našich zákazníků, kladených na pasivní a nízkoenergetické stavby.

Především pro spokojenost našich zákazníků si zakládáme také na dobré spolupráci s dodavateli. Proto jsou velmi důležité dodávané systémy, které nám právě dodavatelé poskytují. Jde o velmi kvalitní německé systémy - KÖMMERLING a systém pro okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Chceme nabízet všem našim zákazníkům opravdu to nejspolehlivější, nejlepší a nejkvalitnější. Proto garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností izolačních skel a okenních profilů. Další, tentokrát pětiletá záruka je udělena na bezporuchovou funkčnost kování.

Odborné články..

Ke stažení..

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo