Ubytovna Praha | ubytovna, hostel, byt (Praha 9 - Černý Most)

Naše společnost se zabývá ubytováním a to dlouhodobého či krátkodobého. Je zde možnost ubytování ve třech kategoriích ubytování a to buď na ubytovně, v hostelu či bytě. Veškeré pokoje i apartmány jsou plně vybaveny. Je zde možnost připojení na WiFi. Ubytovna se nachází u konečné stanice metra B ČM.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 283 840 203
fax:
+420 283 840 208
e-mail:
bhlc@volny.cz
web:
www.ubytovny-praha.net
facebook:
Ubytovny-v-Praze
googleplus:
plus.google.com
 • Bryksova 940/35
 • Praha 9 - Černý Most
 • 198 00
 • Jak se k nám dostane z Hlavního nádraží: Sejdete do metra (stanice Hlavní nádraží metro C) a pojedete směr Letňany. Na stanici Florenc musíte přestoupit na metro B (směr Černý Most). Ze stanice Černý most vystoupíte a přes malé "náměstíčko" dorazíte na ulici Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na jih, tak aby jste měli po levé ruce Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše. Autem příjezd z Pražského okruhu + Hradec Králové: Trasa jízdy Odkaz: Výchozí adresa: Pražský okruh Cílová adresa: Bryksova Začít z: Pražský okruh 1. Jeďte na sever po Pražský okruh Částečně zpoplatněná silnice - 280 m 2. Jeďte výjezdem na Teplice/Praha-centrum/Praha-Černý Most - 350 m 3. Zařaďte se na Náchodská - 300 m 4. Pokračujte po Chlumecká - 450 m 5. Jeďte výjezdem na Černý Most - 230 m 6. Odbočte doleva na Ocelkova - 350 m 7. Pokračujte rovně a zůstaňte na Ocelkova - 140 m 8. Odbočte doleva na Bryksova - 850 m Příjezd do: Bryksova.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
clifecek
1.9.2014
*
*
*
*
*

Ubytovna je velmi příjemná asi jedna z nejlepších kde jsem byla.dřív jsem jezdila na ubytovnu Spoas na Holešovicích ale od doby co ho zrušily jezdím sem a jsem velmi spokojená.Ubyt...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Nabízíme levné ubytování v Praze. Na naší ubytovně je možnost ubytování na dlouhou či krátkou dobu.

Ubytování je rozděleno do třech kategorií a to:

 1. ubytování na ubytovně - Na ubytovně jsou 2 - 4 lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou plně vybaveny. Na všech pokojích je také lednice. Sociální zařízení, kuchyňský kout a sprchy jsou společné.
 2. ubytování v hostelu - zde jsou 1 - 4 lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou plně vybaveny. Sociální zařízení, sprcha a kuchyňský kout je společný s dalšími dvěma nebo jedním pokojem.
 3. ubytování v apartmánech - Na výběr máme ze dvou typů apartmánu a to 2+kk a 3+1. Apartmán 2 + KK je určen max. pro 4 čtyři soby. Apartmán 3+1 je až pro 8 osob. Všechny apartmány jsou plně vybaveny. Výhodou apartmánů je větší soukromí. Apartmány jsou plně vybaveny.

U všech třech typů ubytování je možné připojení na WiFi a zapůjčení Tv.

Výhodou ubytování na Ubytovně Praha je klidná lokalita, ale za to výborná dostupnost do centra Prahy. Ubytovna se nachází 5 min. pěšky od konečné stanice metra B Černý Most.

V blízkosti ubytovny se nachází Obchodní centrum Černý Most kde je velká škála obchodů a restaurací.

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

 • Ubytování je možné i po 16:00hod. a to po telefonické domluvě!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo