Hodnocení firmy MVDr. Jan Hnízdo

*
*
*
*
*
6 hodnocení
ansia29
16.7.2018
*
*
*
*
*

Jana doporučuji tuto kliniku. Vstřícné a vlídné zacházení, profesionálové.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Pavel Kavina
24.9.2016
*
*
*
*
*

Rozhodně nedoporučuji pro chovatele plazů. I přes to, že se pan Hnízdo tváří jako největší odborník na plazy, tak skutečnost je jiná. po 2 návštěvách s naší želvou, která byla pouze zesláblá (ani výsledky vyšetření a rozborů nic neprokázaly). Jsme dodržovali předepsanou léčbu od pana Hnízda a den po poslední kontrole (kdy nám řekl že už se zlepšil a že mu vlastně nic nebylo) zemřela. Pro doplnění, želvy máme 2 jsou spolu více než 5 let a o druhé (vzali jsme ji tam taky) řekl že je "naprosto v pořádku" takže argument špatné péče by zde asi neuspěl.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Ladik.rider
11.7.2015
*
*
*
*
*

Okamžité přijetí, profesionální přístup, po týdnu viditelné zlepšení, pan Hnízdo a všichni kdo se starali o mého psa zaslouží velikánské díky. Jsem velmi spokojen a Jay dee Vám všem také moc děkuje.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Lucie
16.1.2015
*
*
*
*
*

MVDR Hnizdo je perfektni veterinar ktery svy praci opravdu rozumi ! Tuto kliniku velice doporucuji !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
brita77
1.9.2014
*
*
*
*
*

Doporučuji profesionalita a vstřícnost

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Suffa
9.4.2014
*
*
*
*
*

Po přijetí na kliniku s celkem živých králíčkem jsem po ošetření a celkem arogantním chování pí doktorky si dovezla domů živou mrtvolu, kdy mi králíček během dne pošel. Verdikt paní doktorky suverénně zněl : "Králíček není v ohrožení života". Tak toto považuji za neprofesionální krach. Už nikdy, opravdu nikdy bych tuto "kliniku" nenavštívila. Navíc, když jsem tam volala, si spletlii moje jméno, nevěděli o koho jde a po vylíčení problémů mi sdělili, že paní doktorka tam už není a mám počkat na ráno. Rána se bohužel můj mazlíček po tomto ošetření nedožil.....

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Čistovická 387/31
  • Praha 6 - Řepy
  • 163 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo