Hodnocení firmy CK A21 - Dovolená v Chorvatsku

*
*
*
*
*
18 hodnocení
Aleš Nevrlík
29.9.2019
*
*
*
*
*

Zdravím všechny, dnes jsme se vrátili s CK A21 z poznávacího zájezdu z Paříže a měl bych pro vás pár postřehů, které vám třeba v budoucnu pomohou v rozhodování s jakou CK si vybrat zájezd. První postřeh se týká autobusu, který jezdil již za socialismu. Nečekali jsme, že když v autobuse budeme trávit 20 hodin na cestě a následně 12 hodin poznáváním, že si zde ani nenabijeme telefony, se kterými jsme chtěli vše dokumentovat. Další věc se týká snídaně v hotelu, která byla inzerovaná formou bufetu. Reálně obsahovala jeden malý toast a jeden malý croissant a malinký kelímek džemu s máslem. V žádném případě jste nikde neměl nic na výběr ani možnost přídavku. Ačkoliv nejsem náročný člověk toto bylo opravu směšné a nevěřil jsem, že v této době ještě někdo takovou službu vůbec nabízí. Třetí věc se týká samotných zaměstnanců CK A21 a to konkrétně řidičů autobusu. Nevím jaká slova by je mohla vystihnout, snad jen sprostá, hulvátská cháska. Abych byl konkrétní, tak se jedná o obtloustlého chlapíka důchodového věku s ponožkama v nazouvácích. Takového hulváta jsem ve službách jako zákazník dlouho nezažil. Nevěřil jsem, že je v dnešní době plné konkurence možné ještě něco takového zaměstnávat. Jinak se nám zájezd líbil a i pán průvodce Navrátil byl až na pár výjimek celkem v pohodě. Samotná CK absolutně nereaguje na e-mail s jakýmkoliv vašim problémem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anonym
23.9.2019
*
*
*
*
*

Úplná katastrofa, řidiči autobusu arogantní, sprostí V autobuse byl bordel při odjezdu, organizace taky "super" při odjezdu z kepmu si po deseti kilometrech vzpomněli že zapomněli dva cestující, Známé z Prahy při dotazů jak mají pokračovat dále když přijeli tak brzo do Brna dostali odpověď Cituji - to je mi u píče, není to můj problém, mému otci odpověděl na otázku proč sme tak brzo odjeli? že na píčoviny nemá čas... Alespoň to moře a ubytování na Topole bylo fajn

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Anonym
15.9.2019
*
*
*
*
*

Dovolená do kempu Dole v Živogošče se mi s touto agenturou zhnusila. Autobus v otřesném stavu,řidiči a delegáti protivník neochotní! Podala jsem tašku s poznámkou že jsou v ní křehké věci-jen co si ji vzal s ní hodil na další tašky bezohledně. Cesta tam byla naprostý horor!! Hned po příjezdu jsme čekali na chatky. Jestli se tomu tak dá říkat? Kuchyňka byla polorozpadlá deska. Jediné spotřebiče co tam byly je varná konvice,lednička a 20let starý vařič který fungoval napůl. Nesmělo být zaplé vše jinak padaly pojistky. Takže jestli si chcete vařit oběd- nedočkáte se! Nádobí po pár kusech-nedostatek na vaření... Stěny byly přibité desky z rozpadlé skříně,nebo podlahové desky, to samé i dveře do pokoje- prostě urvané dveře ze staré skříně na liště s kolečkama pro posun. Na stropě byla jakási síťka- při dešti kapala voda. Mezi stěnami z dřevotřísky byly díry. Záclonky vypadaly spíše jako rozstříhaný ubrus ze stolu navlečené na plastové nebo kovové trubce od čehokoli-hádám že to byla trubka pro ochranu elektriky.. všude špína, počmárané stěny. Postel skoro rozpadlá, prostěradlo naprostý humus flekatý. Polštář a deka ani nemluvím-zřejmě neperou!!! Byla tam taky jediná úzká skříňka na věci-pro 4 lidi nepraktické! V kempu netekla teplá voda,když už tak na 5sekund a pak zase ledová. Jediné plus byly udržované toalety. Pro vodu jste si museli chodit,nádobi nosit a umývat v korytu jak pro prasata, naprostý hnus!! S touhle cestovkou už nikdy víc, vyvarujte se jí. Aspoň že pláže a moře bylo krásné.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
kopalova.iveta
19.8.2019
*
*
*
*
*

Děkuji CK A 21 za zprostředkování krásné dovolené. S dětmi jsem jela poprvé do Chorvatska do Živogošče, kemp Dole. Od začátku do konce perfektní služby.Řidiči ochotní, vtipní, pohodoví, Delegátské služby také super. Doporučuji všem. A moc děkuji za všechno CK 21 a těším se na další dovolenou s Vámi. Iveta Kopalová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Marcela B.
13.2.2019
*
*
*
*
*

Byla jsem letos v lednu na lyžařském zájezdu v Rakousku...a s touto cestovkou již NIKDY!!! Cesta do cíle zájezdu se stala téměř horrorovým zážitkem, autobus byl v dezolátním stavu (již ve Znojmě jsme museli navštívit servis), WC se nesmělo používat, řidič neprofesionální, v Rakousku nám na dálnici upadlo kolo a my tam čekali šest hodin na krajnici, než z ČR přijede jiný...příšerný zážitek :-( A nejsmutnější na tom je, že na mou stížnost na vedení CK se nikdo ani neobtěžoval reagovat :-( Vážně VŘELE NEDOPORUČUJI!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Benešová
17.12.2018
*
*
*
*
*

Jezdím s touto cestovkou pět let i s vnoučaty a to několikrát do roka. Jsem velmi spokojena .Delegáti ochotni a vstřícní. Doporučuji všem. . Benešová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jaromir.klement
11.12.2018
*
*
*
*
*

Nejhorší dovolené mého života a to mi bude už 50. Domluvené společné ubytování nebylo dodrženo. Většinu pobytu kapala či tekla po zdi voda z klimatizace. Na toaletě obrovský zápach, nebylo provedeno utěsnění odpadu. Po utěsnění nevhodným materiálem zase smrděl uvolňující se aceton. Nikdy více !!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
martinka.bat
28.8.2018
*
*
*
*
*

Tak tuhle cestovku už v životě.Fotky vily Adria jsou minimálně pár let staré.Pokoj pro 6 lidí a v něm 3 lžíce a 2 talíře na polévku.Kávu si taky nezamícháte,ty lžičky nejsou vůbec.A chleba trhejte,nože jsou tupé.Kuchyňská linka v rozpadu.Varná konvice hrozí zásahem proudu.Prostěradlo samá díra na terase jedno světlo a ještě do půlky přetřené,když se tam malovalo.Špína pod postelí,televize nefunkční a wifi také.Když vypadnou pojistky,hledejte rozvodnu na chodbě,ovšem přelepenou obrazem.Delegátka nepomůže a na majitele kontakt nemáte.Požádáte o toal. papír a dostanete ho za 2 dny.Delegátka avizuje slevy v restauracích,ale lístek vám nedá a při placení vám řeknou zajděte si pro lístek..no asi 1,5 km tam a zpět,to se před placením stihnout nedá.A když za ní do kempu jdete,tak tam není.Výpadek proudu na celém pobřeží a nikoho z cestovky nenapadne klienty obeslat alespoň info SMS co se děje.A že máte kombinovaný sporák…no a co,plynový hořák stejně nejde,není plyn.Rozteklé potraviny zahoďte a doufejte v lepší zítřky.Vše mám nafocené. takže milá A21,chce to reálné fotky a lepší služby,jinak bych to nenazývala luxusní vilou,ale průměrnou ubytovnou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
12.8.2018
*
*
*
*
*

Děkujeme A21 za úžasnou dovolenou, byly jsme poprvé na takové dovolene a moc jsme si to užili. Velké díky patří i delegatu Kubovi který byl ochotný a vstřícný. Mensim nedostakem bylo ze v den odjezdu jsme museli opustit apartmán a odjed do jineho kempu a čekat tam celý den. Ale i presto dovolená byla nádherná. Děkujeme

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne2
kvp.p
10.7.2018
*
*
*
*
*

S touto cestovkou již nikdy více. Nejhorší co jsme kdy zažili. Měli jsme tu možnost cestovat s nimi do Chorvatska-Blato. Cesta děs a hrůza. Klimatizaci na celou cestu vypnuli manželé, aby jim prý nenastydli dědi. Kardiak se tedy bezohledně může udusit. Záchody v dezolátním stavu. To nemluvě o starých autobusech odkoupených od zaniklé italské cestovky. Malé prostory mezi sedačkami. Sklopné stolky v opěradlech nedrželi. Na jedné ze zastávek nešli zavřít zadní dveře a nikdo nevěděl jestli tedy odjedeme. Po příjezdu zmatek na zmatek. Rozvoz bez kontrol a nikdo nevěděl kdo ským má jed. Ubytovali nás v jiné vile s vysvětlením, že je to pro nás lepčí a je to blíž k moři. Budiš. Celý týden jsme bydleli na černo. Nějaký zájem zapsat řádně nájemníky....ani náhodou. Hned jsme první den zjistili, že nejde internet a hned tak nepůjde. Mají již týden domluvenou opravu. Televize bohužel také nejde. Hned první den jsme o majitelky vili Maria dostali vynadáno jak si dovolujeme pustit klimatizaci. Služby delegátky? Možná , že v kempu dole se lidem věnovala. Nám v Blatu bohužel ne.Na smluvenou schůzku o hodinu déle. Udajné sms nedošli.Měli jste si dát předvolbu.O tom nás nikdo neinformoval. Kdykoliv byli její služby potřeba,byla nedostupná.Cesta naspět byla druhým hororem.To samé co při odjezdu.Sedačky v nepořádku.Spící řidič na hranicích.Manželka málem spadla se sedačkou do uličky - nedržela v šroubkách tak sní vyjela z držáku.dvě zastávky. Zaplatil jsi si tak koukej táhnout domu.V brně další zmatek se svozem ,stejný jako v Jihlavě. Celkový dojem a hodnocení.Chábu že vše je otázka byznisu, ale už nikdy s A21 nikdy.Divím se že ještě funguji. Jediná pochvala patří restaraci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 571 117 141
fax:
+420 571 625 041
e-mail:
zajezdy@a21.cz
web:
www.chorvatsko.cc
facebook:
www.facebook.com/Chorvatsko.A21
  • U cukrovaru 611/22
  • Olomouc - Holice
  • 779 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo