Hodnocení firmy BILLA, spol. s r. o.

*
*
*
*
*
10 hodnocení
vasek986
7.9.2019
*
*
*
*
*

V BILLE v prodejně Vinoř Mladoboleslavská je neskutečný nepořádek špína, sociální zařízení WC hnus prostory kolem špína, nádobí neumyté vedoucí nedokáže jedna s lidmi propouští zaměstnance a nemá náhradu a tím přetěžuje zbylí zaměstnance kteří to stejně nemůžou stihnout. Zboží na paletách venku na sluníčku zboží v akci je nedostatek cukr moučka není měsíc. Za bývalého vedení panem Trnkou bylo vše v pořádku dokázal všechno zajistit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
vasek986
12.2.2019
*
*
*
*
*

V Bille Mladoboleslavská neskutečný bordel na prodejně všude palety se zbožím košíky s krabicemi uličkami se nedá ani projet zboží v akci není po celou dobu bordel v cenovkách hlavně lahůdky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
PV
28.9.2018
*
*
*
*
*

Billa (konkrétně v OC Krakov) se hodně zhoršila, konkrétně ovoce a zelenina opravdu hrůza - natlučené, přezrálé, plesnivé, lítají jim tam kolem toho mušky, okurka "naše bio" bez chuti, prostě hnus.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
KJ
13.9.2018
*
*
*
*
*

Billa v obchodním centru Krakov katastrofa! Člověk si tam nemůže prohlédnout ani víno zdůraznuji prohlédnout nesahat a odejít bez něj ovšem s jiným nákupem. Za pokladnou mě zastaví jaký si ukrajinec a říká ať mu ukážu tašku já se ptám proč bych to měla dělat? Koukala jsem na chlast tak ať mu ji ukážu neměla jsem čas se s ním dohadovat,tak jsem mu jí ukázala abych mohla odejít. Takže milí lidé v Krakově nekoukejte na alkoholu jestli si ho nebudete kupovat jinak je možné že vás čeká tato nepříjemná situace jako mě. Člověk si pak za pokladnou připadat jak nějaký zloděj neuvěřitelný!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
K.G
15.7.2018
*
*
*
*
*

Kvalita ovoce se velmi zhoršila... Nejvíce mi vadí oddělení lahudek. Přijdete, zeptají se co to bude a pak veškerá pozornost patří dalšímu člověku co tam pracuje. Což to by mi tak nevadilo, ale když mezi sebou vedou rozhovor před zákazníky typu: “já za nim přijdu a rozbijumu držku” pak padají ostrá slova to je čů..., píč..., krá..., no proste strašný. A to za mnou ve frontě stojí paní a kouká na ne a nestačí se divit co si to vůbec dovoluji se takhle chovat a ještě k tomu před zákazníky! Přijde slečna za pult nejspíš byla na cigarete venku a ani si neuměje ruce, smrdí od kouře a jde obsluhovat zákazníky. Mají sice rukavice, ale jde vydet ze základní pracovní hygienu tu nedodržují!!! Připadajími ty zaměstnanci jako bývali trestanci co pustili z basy!! Potetovany od hlavy až k patě samima nesmyslama... Vůbec nejsou milí a ani ochotni!! O nic lepší to není ani na pokladnách. Pokladní se začnou před zákazníky hádat, dohadovat.... Obsluhují a otáčejí se na sebe vybavují se. Ať se baví, ale ne když obsluhují zákazníky. Pracovní morálka tu upadá! Vidím ze by tu mohl pracovat úplně každý. Na další nákupy plánují změnit prodejnu... I když to mám kousek. Sama sem pracovala jako prodavačka a tohle chování bych si nikdy nedovolila! Pan/í vedoucí by si měl lépe zaskolit své zaměstnance co se tyče chování před zákazníky! Praha Pruhonice

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne1
kopretinka
2.2.2018
*
*
*
*
*

Kvalita ovoce a zeleniny strašná! Často plesnivé! Dokonce i předražená bio jablka na tácku, doma rozbalíte a ve spodu hnijou, u bubáků plíseň, 4 kusy za 55 Kč. Fuj! Mandarinky v síťce téměř všechny jsem musela vyhodit! Ačkoli mám Billu po ruce, raději si zajedu dál do jiného obchodu. Sem už ne!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Nikdy více
17.8.2017
*
*
*
*
*

Před dvěma dny jsem zde koupila mleté maso, které mělo datum spotřeby do dvacátého. Bohužel dnes po otevření zapáchalo, jak kdyby bylo už týden prošlé-prostě hnus. V životě už zde nic nekoupím-to raději vyhodím peníze oknem a ušetřím si cestu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
13.8.2017
*
*
*
*
*

Dělení ceny zboží na akci si občas člověk splete s označením ceny pro členy Billa club, kde je to napsáno malým písmem. Takovéto dělení cen by dle mého vůbec na vystavenem zboží nemělo být, měla by platit napsaná cena pro všechny. Jak se v tom pak má vyznat třeba cizinec? Ťech lidí co vidí nižší cenu a po zaplacení zjistí že to bylo jen pro členy je určitě hodně. Nechci mit samý kartičky na slevu v různých prodejnách. Ať daj slevu členům třeba na vše, ale mě ať nematou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
jirinasandarova
31.1.2017
*
*
*
*
*

Nelíbí se mi vaše nedělni akce, proč je děláte když na ně nemáte zboží? děkuji Šandarová.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
jan-slesingr
25.11.2015
*
*
*
*
*

Moje hodnocení firmy Billa bude neúplné, protože jejich prodejnu v našem městě nenaleznete. Proto jsem také použil prostřednictví vaší firmy k dotazu právě na vedení Billy. Jedná se o město Písek, kde v minulosti prodejna Billa byla jednou vůbec z prvních spuštěných v čr. Někdy v roce 2003 z města zmizela pro mne z neznámých důvodů a není. Všude kam se dostanu i v okolních okresních městech Billa je, u nás ne. Vedení mne odepsalo, že o Písku ví a snad výhledově s prodejnou u nás zase počítá. Tak ale nevím, zda ano, či ne. Chtěli jste po mne informaci, hodnocení však jak popisuji provést nemohu, snad negativní, že zde chybí. S pozdravem Jan Šlesingr Písek.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne1
Přidat hodnocení
 • Modletice 67
 • 251 01 Modletice
 • Sídlo společnosti
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 9:0016:30
 • Út 9:0016:30
 • St 9:0016:30
 • Čt 9:0016:30
 • 9:0016:30
 • Máme právě otevřeno

 • Infolinka - v tyto časy ZDARMA!

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo