Hodnocení firmy Josef Turček

*
*
*
*
*
7 hodnocení
V.Bránová
4.12.2017
*
*
*
*
*

Oslovila jsem 4 firmy, co vyrábí skříně, protože skříně nedělám každej den a tak jsem chtěla mít jistotu, že vyberu správnou firmu, která neuteče s mejma penězma nebo mi nevyrobí šmejd. Každý má hromadu reklam a navoněný show roomy, ale znáte to... Nakonec jsem si vybrala Andalo, ikdyž nemaj hromadu reklam a maj jen jednu prodejnu na Ládví a kdo to tam zná, tak ví, že to okolí není zrovna nádhera. Na prodejně byla velmi milá a ochotná paní. Zpracovali mi návrh, kalkulaci, ale nejlíp jsem si to uměla představit až po zaměření. Ten technik měl opravdu trpělivost a nebyl vtíravej. Snažil se vyjít hlavně z mých požadavků. Vlastně byli milý od návrhu až po výrobu. Navíc jsem nečekala na montáž dlouho - asi týden. Byli opravdu rychlí. Nevím, jestli to byla náhoda, ale fakt rychlí. A skříň vypadala skvěle. Poprosila jsem je ještě o noční stolek, se kterým mě jiný firmy už loni poslali do háje... Andalo mi to udělalo hned a bez reptání. Měla jsem ho za 3 dny. Stolek vpadá taky super. Takže jsem opravdu ráda, že jsem na ně přišla a doporučuji dál.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jan Žák
4.12.2016
*
*
*
*
*

Máme velmi dobrou zkušenost s pobočkou firmy Andalo na Praze 8 Ládví. Paní je tam velmi ochotná. Zaměření proběhlo hned za 2 dny. Pán, co zaměření dělal, byl příjemný a dokázal nám dobře poradit. Montáž proběhla za 10 dní. Přikládám foto skříně, šatny a skříně v chodbě. Byli jsme mile překvapeni kvalitou komunikace a pěkným provedením. Rozhodně doporučujeme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
pokorny.rudolf
22.3.2016
*
*
*
*
*

Firma nam realizovala detsky pokoj. Libive a kvalitni zpracovani. Dali si zalezet i s detaily kolem topeni. Deti i my jsme moc spokojeni.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
protejsi.vera
18.3.2016
*
*
*
*
*

Řemeslníci si dali práci s detaily a skříň celkově odpovídá našim představám. Pěkné funkční zpracování, příjemná komunikace se zástupcem firmy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
osmikova.vera
26.11.2015
*
*
*
*
*

Máme od nich krásnou pětidvéřovou skříň v hale. Precizní zpracování a velmi dobrá komunikace pro nás byly při výběru klíčové.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Mirek F.
29.4.2015
*
*
*
*
*

Krásně nám zakryli stoupačky na záchodě. Kdykoli k nim můžeme a vypadá to opravdu pěkně. Je to praktické a hlavně to měli skoro hned. Takže super.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Zara
30.9.2014
*
*
*
*
*

Máme od nich krásné skříně v chodbě. Perfektně si poradili i s okapovými svody, které nám vedou přes předsíň a kazily nám vzhled bytu. Za nás spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 261 223 819
fax:
+420 261 223 819
e-mail:
andalo@andalo-skrine.cz
web:
www.andalo-skrine.cz
  • 5. května 1242/44
  • Hlavní město Praha - Nusle
  • 140 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo