Hodnocení firmy Penzion U Vendlů

*
*
*
*
*
7 hodnocení
19.8.2017
*
*
*
*
*

Opět po roce velká a naprostá spokojenost s absolutně vším, ale zvlášť velké díky Barunce Vendlové za nejluxusnější borůvkové knedlíky.Největší mňamka na celé Šumavě !!! Husákovi- Zlín a Jonákovi -Brno. Zdravíme moc i rodiče Vendlovi !!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
husakovas
31.7.2016
*
*
*
*
*

Do tohoto příjemného penzionu jezdíme s manželem skoro 20 let , a to snad mluví za vše.Jsme moc rádi, že majitele můžeme považovat naše přátele nejmilejsí.Nelze nic vytknout, snídaně bohaté, velmi chutné, stejně jako rozmanité večeře.Co více si přát, útulno,čisto,veselo.Přejeme majitelům hodně tak spokojených hostů jako jsme my a naši přátelé. A příští rok zase na viděnou !!! P.S.Nevylučujeme ještě jednu bleskovou návštěvu tento rok.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
jirina.nachtmannova
27.7.2016
*
*
*
*
*

K Vendlům jezdíme už 13 let, je nám u nich vždy dobře a rádi se vracíme. V jejich rodinném penzionu je útulno a čisto, posezení na zápraží s výhledem do šumavské přírody nemá chybu. Pohostinnost, vynikající domácí kuchyně a dobrá nálada nikdy nechybí. Nachtmannovi

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano9 ne0
Annie
24.7.2016
*
*
*
*
*

Příjemný rodinný penzion. Ideální lokace, pohodoví majitelé a dobrá kuchyně jej činní ideálním místem pro ty, kteří rádi objevují krásy Šumavy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne0
andreaskotnicova
23.7.2016
*
*
*
*
*

Do penzionu k Vendlům jezdime mnoho let a vždy jsme velice spokojeni. Domácí kuchyně paní Vendlové je jedinečná a v kombinaci s kulinářskými úpravami steaků a pstruhů pana Vendla nezapomenutelná. Vše umocňuje milý přístup majitelů a rodinná atmosféra. Skotnicovi

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano13 ne0
orrinorr2
29.1.2016
*
*
*
*
*

U Vendlu to zije a svet je tam hezky v poradku...ano burty umi pan Vendl grilovat i se pstruhy v jeho legendarni krabici!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano15 ne0
hodnocenipenzionu
27.9.2015
*
*
*
*
*

Penzion v žádném případě nedoporučuji. Penzion není jako na fotkách na samotě, ale ve vesnici. Majitelé jsou velmi protivní, nepřátelští. Na všem chtějí vydělat. Snídaně je vždy pozdě a na příděl, tj. jen to, co Vám přinesou-vše navíc (např. juice) je placené. Poslední den nás majitelé ignorovali a snídani přinesli s půlhodinovým zpožděním a ještě nám vzali rohlíky, aby je dali někomu jinému. Poté nás doslova vyhodili z penzionu přesně v 11, ačkoli jsme nestíhali kvůli zpožděné snídani.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne17
Přidat hodnocení
  • Srní 16
  • 341 92 Srní
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo