Hodnocení firmy Krajská nemocnice T. Bati

*
*
*
*
*
5 hodnocení
lipamira
16.2.2020
*
*
*
*
*

Velmi špatná,3x jsem byl na pohotovosti s pálením zad a červeným pásem na břiše,strašné bolesti,ale specialisté z nemocnice T. Bati mě nic nenašli!Musel jsem do nemocnice do UH,kde mi to zjistili ihned a bez čekání 3-6 hodin na chodbě,úplně jiný přístup!Už nikdy více nemocnice T.Bati!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
jirirepka
26.10.2019
*
*
*
*
*

Totální zklamání, ráno v v 9hod odváží maminku záchranka do Zlína, protože nemůže dýchat a vše ji bolí a v 13 hod. telefon ze Zlína, že si máme pro ni přijet, že je zdravá. Za dva dny končí hospitalizována na plícním oddělení. Totální tragedie ve Zlíně u všeho přístup, chování, prostě vše.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
coruss
14.11.2018
*
*
*
*
*

Manželka podstoupila operaci hlavy na oddělení neurochirurgie Zlín. Na začátku a v průběhu zákroku, byly obrovské nervy, ale jen díky profesionální práci celého týmu pana primáře MUDr. Petra Linzera, Ph.D. vše dopadlo velice dobře. Velké, velké "DĚKUJI" patří doktorům také úžasným sestřičkám tohoto oddělení. Také nesmím zapomenout na celý tým oddělení ARO po operaci se úžasně starali o moji ženu. Strašně moc všem děkujeme a můžu jen dodat pro budoucí pacienty, „Svěřujete své zdraví do skvělých rukou celé neurochirurgie.“ DĚKUJEME

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
milan.lostak
1.5.2017
*
*
*
*
*

Vynikající zkušený neurochirurg MUDr.Tomáš Nytra, perla z Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, provádí nejsložitější neurochirurgické operace. Obdivuhodná praxe v Kanadě. Nadšení pacienti opěvují jeho "zlaté ručičky" v akci. Klidný a vždy s úsměvem na rtech působí nezapomenutelným uklidňujícím dojmem i na pacienty před operací. V pokoře a s obdivem jej jako pacient navštěvuji v neurochirurgické ambulanci v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně a moc mu děkuji za skvěle zvládnutou operaci mé páteře.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
misselinkaaa
13.8.2014
*
*
*
*
*

NEMOHU HODNOTIT,PSALA JSEM PROSBU,ŽE ,,HLEDÁM LÉKAŘE"NEDOSTALA JSEM ŽÁDNOU ODPOVĚĎ. JANA ELIŠKA

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 577 551 111
fax:
+420 577 552 107
e-mail:
bnzlin@bnzlin.cz
web:
https://www.kntb.cz
  • Havlíčkovo nábřeží 600
  • Zlín
  • 760 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo