OFTEX s.r.o. - OČNÍ CENTRUM (Pardubice)

Oční centra jsou pracoviště poskytující léčebnou a preventivní péči v oblasti očního lékařství. V našem centru je samozřejmostí odborný a zároveň lidský přístup. Využíváme špičkovou a moderní techniku.
Nabízíme kvalitní a kompletní ambulantní oftalmologickou péči. Operace šedého zákalu, odstranění všech dioptrických vad, všechny operace očního pozadí (sítnice a sklivce), část služeb včetně operací provádíme i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách. Zaměstnanci našeho centra jsou špičkou ve svém oboru. Všechny oční operace provádíme ambulantně, včetně operací sklivce a sítnice. Operace jsou prováděny špičkovými chirurgy. Drobné plastické operace: Odstraňování různých kožních změn, znamének, pigmentací v obličeji. Zákroky provádíme ambulantně, v místním znecitlivění. K odstranění některých drobných útvarů a k epilaci používáme moderní elektrokoagulační přístroj… Dermatokorektiva: V našem centru provádíme i lékařské kosmetické zákroky, a to pouze pod vedením odborného lékaře - Injekční lipolýza - Trápí Vás dvojitá brada nebo „syslíky“ pod tvářemi?

Kontakty:

účetní kancelář - tel.: 464 007 803
optická dílna 4. patro - tel.: 464 007 802
optika přízemí - tel.: 464 007 801

Speciální nabídka
Dr. Korda je sítnicový specialista a vitreoretinál

Je toto moje firma?
  • Rokycanova 2798
  • Pardubice
  • PA
  • 530 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Založeno roku: 2015

Mluvíme jazyky: operace očí, šedý zákal, zelený zákal, operace sítnice, operace víček

Služby: Komplexní oční vyšetření včetně předpisu brýlí, kontaktních čoček a jejich aplikace, Zhotovení brýlí v oční optice (na Oční klinice do jedné hodiny), Specializované vyšetření na glaukom (zelený zákal), nemoci očního pozadí, Tomografické vyšetření (HD-OCT) oka s rozlišovací schopností až 3 µm, Bezdotykové měření nitroočního tlaku, Vyšetření zorného pole počítačovým perimetrem (statické, barevné), Ultrazvukové měření tloušťky rohovky (bezkontaktní pachymetrie), MPD (hustota makulárního pigmentu) - včasná diagnóza onemocnění degenerací sítnice, Operace krátkozrakosti, operace dalekozrakosti a astigmatismu:, Implantace Multifokální nitrooční čočky Acri.LISA, Implantace Multifokální torické nitrooční čočky Acri.LISAtoric, Fakická nitrooční čočka Acrysoft CACHET, Operace makulární díry (macula loch), epimakulární membrány, otok sítnice, Plastické operace extraokulární včetně kosmetických výkonů (operace víček, slzných bodů a podobně), Plastické operace okulární (výkony na spojivce a rohovce)

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo