Hodnocení firmy Ing. Petr Jančálek

*
*
*
*
*
7 hodnocení
bartunkovalida
17.2.2017
*
*
*
*
*

Úklidová firma TOP CLASS Service mi minulý týden prováděla generální úklid domu. Vše proběhlo bez problému, pracovníci odvedli svoji práci velmi svědomitě. Přeju jim hodně úspěchů v budoucnu. M. Bednář.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
hanusstepan
5.2.2017
*
*
*
*
*

Firmu využívám již několik let a jsem velmi spokojený. H. Štepán

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
rychetska
18.2.2016
*
*
*
*
*

S úklidovými službami Ing. Petra Jančálka jsem velice spokojena již mnoho let. Jednání bylo vždy seriózní, paní uklízečka odvádí bezvadnou práci a dodržování smluvních podmínek je samozřejmostí. To vše za příznivou cenu. Martina R.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne1
lenkahostivar
11.1.2016
*
*
*
*
*

Vyúžívali jsme služeb společnosti P. Jančálka několik let a byli jsme velice spokojeni. Úklid byl vždy vysoce kvalitní, personál velmi schopný, spolehlivý a pečlivý. Mohu vřele doporučit. Lenka Vosátková (Biocev)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne1
Lenka H.
20.12.2015
*
*
*
*
*

“Služeb úklidové firmy Petra Jančálka (pravidelný úklid kanceláří) využíváme již delší dobu a jsme velmi spokojeni. Ostatním dororučuji! L.H. - manažerka kanceláře”

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne1
M. K.
16.12.2015
*
*
*
*
*

Dobrý den, omlouvám se, za možná opožděné reakce a spolupráci v uplynulých dnech. Ano, zatím jsme spokojeni, uklízečka Olga je báječná osoba a takovou jsme tu hledali. Dnes jsem se s ní domluvila, že si spolu odpoledne dům projdeme a řekneme si případné připomínky, ale žádné zatím nemám, nebo o nich nevím. Komunikuje bezvadně a vše jde tak jak má. Takže děkuji zatím a kdyby cokoli budu Vás informovat. Děkuji a zdraví M.K. ředitelka showroomu s nábytkem v Praze

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne1
Mexican
5.4.2015
*
*
*
*
*

Firma pana Jancalka uklizela muj bytovy dum zhruba mesic. Ihned od zacatku spoluprace jsem se setkal s velmi neslusnym chovanim od pana Jancalka. Po nekolika tydnech jsem byl nucen vypovedet smlouvu z duvodu spatneho uklidu a velmi hrubeho pristupu od pana Jancalka. Nedoporucuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne3
Přidat hodnocení
  • Hvězdova 1566/21
  • Praha 4 - Nusle
  • 140 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo