Hodnocení firmy CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.

*
*
*
*
*
25 hodnocení
jokerclub
15.8.2018
*
*
*
*
*

1.Odjezd Brno dle voucheru nástupiště G (31-34) skutečnost obrovské zmatky v seznamu kdy jelo 8 autobusů a vy běháte od jednoho k druhému až zjistíte že nakonec jedete z nástupiště F. 2.Platba voucheru z jednoho účtu pro 8 lidí a zjistíte že 6 jede v autobuse č.8 a 2 v autobuse č.1 3.Tankovaní ONO Popovice. Sjezd na Rajhrad a doslova prasácké otočení autobusu plného lidí zpět na Brno ze sjezdu přes střed do protisměru přes plnou čáru. Po natankování sjezd na Popovice místo Modřice ( problém zapnout navigaci ) a cca.po jízdě 10 km zjistil řidič že zabloudil a musel upustit snad i duši aby podjel nízký most. 4.Starší řidič Martin předal řízení mladšímu Martinovi a šel spát.Chudák bez navigace poprvé tuto jízdu do Chorvatska raději kontaktoval kolegu z druhého autobusu ať počká. Osobně bych takového člověka za takové jednání zliskal. 5.Hranice Slovinsko - Chorvatsko výběr dokladů a po kontrole odjezd z hranice bez rozdání, kdy ani nevíte zda doklad máte zpět. Opět perlička starší řidič dostal informace po dlouhém čekání že má zákaz jízd v Itálii a ještě někde v eu. 6.Bohužel počasí od 12-17h pouze vydatně pršelo za což cestovní kancelář nemůže, ale bez možnosti zajištění aspoň převlečení v autobuse jelikož řidiči vykonávají bezpečnostní přestávku. 7.Odjezd z Brno 21.00 dojezd Baška Voda 7.30. Následně odjezd Baška Voda 19.00 a dojezd v 5 ráno Brno kdy je všechno zavřený také není nejlepší řešení. 8. Domluvené přestávky pro toalety na určeném místě nedodrženo z důvodu slov řidiče.. však oni stejně všichni spí 9.Odjezd Baška Voda v 19.00 hodin a jeden pasažér se opozdil na čas 19.05 a opět slova řidiče na celý autobus ...to je ,,kokot kde jako je" se mi zdají nad rámec všechno co si můžou dovolit.Možnosti jako něco se mu v dešti na pláži atd. stalo, nepřipadá v úvahu. 10. Málo místa mezi sedadlem při 10 hodinách jízdy tam a zpět je utrpení stejné jako zaplacení cestovní kanceláři české kormidlo.cz za zmiňovaný zájezd.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
michaelamastalirova
5.8.2018
*
*
*
*
*

Dovolená v Chorvatsku,Poreč,hotel Delfin. Odjezd z Opatov plánován na 17:30. Bohužel hodina zpoždění. Když autobus dorazil, bylo nám sděleno,že budeme přestupovat v Brně ( nikdo o tom cestující neinformoval) Cesta zbytečně dlouhá a 3 hodiny v koloně. Zpáteční cesta hrozná.Odjezd z hotelu v 22:10. S malými dětmi katastrofa!!!!! Neuspořádaný zasedací pořádek a zmatek. Velmi špatná zkušenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Renča
14.7.2018
*
*
*
*
*

S dcerou jsme se velmi těšily na poznávací zájezd do Florencie,Říma a Vatikánu.Bohužel zájezd nesplnil naše očekávání.Cesta snad byla nejnáročnější,také jsem nepochopila,proč cestující z Brna musí doplácet 300,-za dopravu, když cestovní kancelář má sídlo v Brně.....Autobus vypadal lépe zvenku, uvnitř minimum místa na nohy,takže po zpáteční 20hodinové jízdě jsme nohy necítily a měly je hrozně oteklé.Prostě nacpat do autobusu co nejvíce lidí a vydělat... Vlastní průběh zájezdu se odehrával v rychlém přemísťování od jedné památky ke druhé,vůbec nebyl čas na prohlídky a průvodce-hrůza.Nejen, že nebyl označen,abychom jej v davu turistů neztratili z dohledu(že by neměl licenci?),ale vždycky nám tichým hlasem o památkách něco povykládal a pak nám dal rozchod a starejte se sami.Ve Florencii jsme se podle mapky museli dostat z úplně jiného konce města na výchozí bod,takže pokud jste neměl orientační smysl,smůla.Před návštěvou Vatikánu nám řekl,že nesmíme mít u sebe pití (všichni jsme se tím pádem snažili rychle vypít zásoby) a před hlavním vstupem do chrámu na cedulích pití povoleno bylo! Taky žádná kontrola,jestli jsme všichni....V Římě se nám tak ztratil pán,ale naštěstí vše dobře dopadlo. Jediným pozitivem snad byli oba páni řidiči a krása navštívených míst.Ale jinak si myslím,že kdybych jela sama jen s kapesním průvodcem,tak si projdu vše v klidu a bez stresů. Takže příště návštěva Říma jedině na vlastní pěst a rozhodně ne s Českým kormidlem!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
25.2.2018
*
*
*
*
*

Dňa 22.2.2018 sme sa vrátili zo zájazdu Paganella-Hotel Piancastello. Pobyt sme mali objednaný 7.11.2018 včetne vopred zaplatenej zálohy. Po príchode na tento 3*hotel sme zistili,k že nám pridelili zrejme izbu pre zamestnancov, nevyhovujúcu,bez balkóna,bez riadnych okien, studenú/teplota cca 17 stupňov/, kúrenie zapli prvý deň až po niekoľkých dotazoch o cca 21.15, druhý deň zasa až po niekoľkých požiadaniach na recepcii o cca 22.05.A to ešte syn majiteľky na nás vrieskal a hulákal,že čo robíme problémy,im ukazuje všade teplotu 22 stupňov, ale že my v miestnosti, ktorá ani nemohla byť skolaudovaná ako izba pre hostí v 3*hoteli,kde 2 metre od radiátoru /resp.ich čidla/máte teplotu 19 stupňov a ďalej 17 a menej/v kúpelni asi 15-16/, ho nezaujíma.Delegátka Zuzana absolútne nekompetentná,nič nerieši,že čo chceme,máme postel...okrem jej kšeftov a ochutnávok ju nič nezaujíma,zákazníci Českého kormidla sú pre ňu len nepríjemnými dotieravcami....Máme si myslieť, že cestovka asi objednala nie izbu 2/0 ako sme mali zaplatené, ale 1 1/junior/ -čo je však porušenie zmluvy a dali nás kde im zostalo miesto, a keď nezostalo, šup do pivnice. Izba mala číslo 109.S touto cestovkou už sme boli niekoľkokrát,ale aj pri NoName izbe sme mali vždy normálne ubytovanie, aj keď v Pancastellu pre Čechov a Slovákov "neradi topí". Keby delegátka zaujala normálny postoj, žiadala by pre nás zmluvne zaplatenú izbu. Namiesto toho sme za dočkali len urážok.Fotky prikladám. Alena

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Helena P
26.9.2017
*
*
*
*
*

Dovolenou jsme měli objednanou do Itálie -Emilia Romagna,hotel Senior s odjezdem 1.9.2017 z Berouna.Odjezd z Berouna nám byl zrušen , s tím,že se pojede z Prahy.Týden před odjezdem jsme dostali informaci o odjezdu z Berouna v 17,30.Po té opět změna na Prahu Opatov v 13,00.Den před odjezdem nám 2 krát volali a měnili čas odjezdu.Nakonec jsme z Prahy vyjížděli v 13,30.Co nás překvapilo ,že jedeme do Berouna a nabíráme 2 cestující,kteří chtěli ject z Plzně a museli do Berouna.Pak jsme pokračovali přes Plzeň ,Písek do Českých Budějovic. Tam přistupovali cestující do jiných autobusů,kteří je-li do Chorvatska.Prostě strašná organizace.Na Dvořiště z Prahy jsme dorazili za šest hodin.Tím to ale nekončilo.Při návratu zpět nás nikdo nekontaktoval v kolik je odjezd ani SMS ani telefonicky.Museli jsme si to sami zjišťovat.Odjezd měl být v 19,15 autobus přijel až ve 20,20.Takže s touto CK , poprvé a naposledy. Doprava a organizace šílená.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
yana1502
30.8.2017
*
*
*
*
*

Kupovala jsem zájezd pro sebe a maminku na 1 den do Chorvatska. Nastoupili jsme do autobusu. Pak nás vysadili v Brně na okrajně s tím, že Chorvatsko není v zóně Schengenu, jelikož jsme občane Kazachstánu, řekli nám, že s námi bude problém. Peníze nic nevrátili, v cestovní kanceláři sdělili, že nejsou povinné za doklady, to musíme kontrolovat my. Ok. Pak jsem se dozvěděla, že nebyl by žádný problém, jet na 1 den, a na hranicích přímo staví vízum. ALE URČITĚ TUTO INFORMACE MUSÍ VĚDĚT CESTOVNÍ KANCELÁŘ, KDYŽ ČLOVĚK KUPUJE ZÁJEZD!!!!!! Do budoucna nebudu nic mít s touto cestovní kanceláří!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
frajer.tony
30.8.2017
*
*
*
*
*

Dobry den, Koupili jsme zajezd do Gradacu v Chorvatsku. Pote jsem doma hledal recenze na CK a nemel jsem z toho moc dobry pocit. Nicmene jsme byli s dovolenou spokojeni. Autobus byl v pohode klimatizovany, na uzemi CZ fungovala WI-FI v autobusu zdarma, je mozne zakoupit kavu nebo pivo. Autobus na nekterych sedadlech mel vytrhane bezpecnosti pasy, avsak uprimne kdo ho v autobuse pouziva. Jeli jsme Praha-Plzen-CB potom uz primo chorvatsko. Cesta do Gradacu trvala 21hodin. Ubytovani bylo uzasny, (vila Tina). Uklizene, hezke moznost klimatizace. S ubytovanim jsme byli tedy velmi spokojeni, ale rozhodne to nebylo 300 metru od plaze jak psala CK, ale v tom nevidim zadny problem. Prvni den k veceru prisel delegat, rekl nam informace o Gradacu, co by nam doporucil a mozne vylety(autobusove/lodni). Delegat zde byl k dispozici celkem 4krat. Odjezd zpet do Ceske rebubliky byl az v 19:00, coz je docela pozde, cesta trvala opet 21hodin a prijezd do prahy byl okolo 16:00 hodiny. Celkove dojem trochu kazi ta dlouha cesta, ale zato CK vylozene nemuze.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
stercm
13.7.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den, dovolená v Gradacu, Hotel Pinija, menší hotel, malinko dodělat drobnosti na hotelu. Jinak strava v pohodě a dostatečná, i polévky a to je co říct. Hotel na okraji Gradacu nám plně vyhovoval, klid a na večerní procházky do centra cca 5 minut no krása. Chválím vrchního, který roznášel večeře, byl velice rychlý a ochotný. Cesta autobusem tam i zpět super, pěkné autobusy a velice ochotní řidiči. Pochvala řidiči Franta a Franta - SETRA, i cesta zpět MANEM. Děkujeme. Mira

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
dana
12.7.2017
*
*
*
*
*

katastrofální autobusová doprava.nikdy více.zkažený dojem z jinak perfektní dovolené.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
pajapodlouckova
25.4.2017
*
*
*
*
*

Romantická Budapešť - 22.4.2017-23.4.2017 Doprava - řidiči Lukáš a Martin (pokud si dobře pamatujeme :)) Autobud lususní, jízda plynulá, řidiči velmi vztřícní. Průvodce - pan Honza - můžeme jen doporučit. Vtipný, vztřícný, ochotný, velmi znalý nejen místa, zajímavý výklad o městech aj. Budapešť, výlety okouzlující. Ubytování krásné, čisté. Snídaně velmi bohatá. Celková atmosféra přátelská. Kompletní dojem úžasný, moc doporučujeme a ještě jednou děkujeme panu průvodci HONZOVI. S touto cestovkou jsme byli na stejném místě již v roce 2015, ale nezkušenost paní průvodkyně a menší zmatky nás trošku zklamaly, ale jak je vidět, není průvodce jako průvodce. Jeli jsme 2 páry a obrovská spokojenost Pavča a Jurášek

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Okružní 783/39
  • Brno - Lesná
  • 638 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo