Hodnocení firmy Chata Edison, s.r.o.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
milace
22.2.2016
*
*
*
*
*

V únoru jsme s kamarádkou a dětmi navštívili chatu Edison, a už se sem nevrátíme. Na pokoji nešlo otevřít okno, pán nám ho musel spravit, pak ale i tak nešlo úplně otevřít, protože tam zavazela patrová postel. Peřiny i polštáře byly žmolkaté a zešedlé,a nepovlečené. Koberce v celé chatě byly minimálně 50 let staré, nasáklé prachem, tudíž pro alergiky nevhodné..Na snídani i večeři v jídelně byla zima, rodiče s malými dětmi už tam povinně chodili s mikinama Navíc jídla k veřeči byla nevhodně řešena, hodně těžká, samé knedlíky, řízky... Fotbálek v prvním patře nefunkční, byl tam naházený toaletní papír. Toaleta byla pro celou chatu pouze jedna na patře, neuzamyatelná a toaletní papír, který poslední den samozřejmě došel, už doplněn nebyl. Jakákoliv tekutina na snídani, kromě čaje a kávy nebyla, čaj uvařen jeden, erární...kávu-turka-pouze na objednání a dalším placení. Byli jsme se projít po Karlově, za tuto cenu i lepší je zde daleko kvalitnější ubytování včetně sprch a wc na pokoji..i bez slevomatu..S pozdravem Miluše Černá

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
sankri
30.10.2015
*
*
*
*
*

Chatu Edison jsme navštívili již podruhé i přesto, že jsme poprvé nebyli úplně 100% spokojeni, ale ne jen okolí a úžasná pohoda nás přilákaly znovu. A NELITUJEME, vše bylo fajn, nic nám nechybělo. Jak napadne sníh, bude naše volba na ubytování opět jasná. Děkujeme za příjemný pobyt.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Jiří Málek,Brno
28.10.2015
*
*
*
*
*

Byli jsme na chatě v září 2015 a rádi se sem vrátíme. Takovou pohodu a klid jsme ještě nikde na dovolené nezažili a tak to doporučujeme všem. Výborné a hlavně bohaté snídaně(moc nechápu majitele,jak to dělá,že toho dávají tolik-bohatě.....) a večeře velmi dobrá. Porovnání peníze/kvalita služeb super,tak za mě velmi dobré! Výborné místo na výlety a výšlapy na Praděd a okolí. Ubytko lehce skromnější,ale čísté. Doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Milan z Brna
20.10.2015
*
*
*
*
*

Jedna z nejlepších našich dovolených,které doporučujeme. Personál velmi příjemný,pohoda,klid. Krásné prostředí a hlavně: pokoje pěkné a čisté i když menší,ale v poho. Jídlo výborné. Doporučuji. Milan z Brna

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Karel
30.8.2014
*
*
*
*
*

NIKDY VÍCE!!! Tuto chatu jsme navštívili dle doporučení přátel, asi se jednalo o špatný vtip! Ubytování rozpadající se před očima, byť jsme měli pokoj s koupelnou, neodtékal odpad a ani na naše upozornění majiteli se s tím celý náš týdenní pobyt nikdo nezaobíral, tedy jsme raději využívali sprch společných! Jídlo nechutné, prý ho od někud dováželi ohřáte, každpádně slíbený výběr ze tří jídel se nekonal! Neochota personálu nás také vyháněla co nejvíce se pohybovat po okolí a tak jsme si alespoň našli chatu, kde se při další návštěvě ubytujeme příště... Naše doporučení: Jen pro velmi otrlé!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Přidat hodnocení
  • Karlov pod Pradědem 91
  • 793 36 Malá Morávka
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo