Hodnocení firmy GEMNET s.r.o. - Připojení k internetu Uherský Brod

*
*
*
*
*
5 hodnocení
markus
14.6.2018
*
*
*
*
*

Dobře fungující služby.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
fiala.allianz
5.3.2018
*
*
*
*
*

jsem se službami gemnetu spokojen...bezproblému funguje už déle jak rok..rychlost stabilní bez výpadku...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Martin Citron Kraváček
21.4.2017
*
*
*
*
*

Od instalace fungoval internet 3 dny pak jsem 14dni cekal na servis a nakonec po oprave fungoval net 12 hodin !!! To snad mluvi za vse lidi doporucuju co nejdal od gemnetu kdyby sli davat hvezdicky do minusu tak davam -5 neskutecne

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
vlanr1963
24.9.2015
*
*
*
*
*

Naprosto se stotožňuji s předchozí recenzi,taky mi odešel od nich router a musel jsem si koupit od nich jiný.Jejich služby stojí za h....,ukončil jsem to s nima,rychlosti jsem měl téměř nulové,oblbovali mě,že problém je u mě,reklamaci prakticky neřešili,sleva žádná,nezájem o spokojeného zákazníka,tedy NAPROSTO NEDOPORUČUJI !!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Novák P.
20.3.2015
*
*
*
*
*

Připojení kolísá, nedosahuje ani zdaleka deklarované parametry... Při instalaci zákazníkovi prodají přijímací zařízení, které když přestane fungovat, neopraví, naopak nabízí prodej nového s tím, že je porucha na Vašem příjmu. Odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka je velmi problematické, nechtějí připustit žádné pochybení - pokud internet nefunguje, je to vlastně chyba zákazníka, protože má staré nedokonalé zařízení, tzn. že okamžitá výpověď ze strany zákazníka je nemožná. V případě použití i jen vlastního výkonnějšího routeru nejsou schopni poskytnout řádnou technickou podporu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne1
Přidat hodnocení
  • Neradice 375
  • Uherský Brod
  • 688 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo