Hodnocení firmy Nemocnice Hořovice

*
*
*
*
*
6 hodnocení
2.2.2019
*
*
*
*
*

Dnes musím kladně ohodnotit dětskou pohotovost a paní doktorku Pospíšilovou. Super přístup a důkladné vyšetření. Děkuji👍

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
dvurkarlin
27.12.2018
*
*
*
*
*

dědeček měl slabou mrtvici. Záchranka ho odvezla na pohotovost v Hořovicích, kde nám po 2 hodinách přikázali, že si ho máme odvézt, prý je v pořádku. Vyklopili mi ho z postele do vozíku bez další pomoci. Ujala se ho nemocnice v Plzni, kde si ho nechali na pozorování. Přístup na pohotovosti v Hořovicích je velice cynický a neprofesionální.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mates.svobodova
6.8.2018
*
*
*
*
*

4.8.2018 me okolnosti donutili navstivit pohotovost v nemocnici Horovice s oteklym oblicejem od stipnuti srsnem. Nikde jsem se nesetkala s tak skvelym a profesionalnim pristupem jak pani doktorky, tak sester.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
d.bech@seznam.cz
20.6.2018
*
*
*
*
*

Byla jsem 30. Ledna na operaci s kyčlem u primáře Pastucha. Operace super, dnes již žádné bolesti a nemám žádné omezení. Personál skvělý, co ŕíkat na závěr, všem tuto nemocnici doporučuji, nemám co bych jim vytkla. Nasledne byla rehabilitace v Beroune, též super. Operace byla doporučena X lidmi a vyšlo vše ,jak jsem si myslela, doporučuji. D.Bechyňová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
verastejskal
9.4.2017
*
*
*
*
*

pred rokem jsem podstoupila operaci odstraneni delohy a vajecniku.perfektni prace pana primare Folaufa a pana primare Klana. po operaci zadne problemy ani bolesti. pokoj prostorny s vlastnim prislusenstvim a televizi,jidlo dobre a dostacujici. byla to moje prvni operace a mohu tuto nemocnici,lekare i osetrujici personal doporucit. stoprocentni spokojenost. Stejskalova.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jaja.agent
20.1.2017
*
*
*
*
*

Já bych Vám nedala ani jednu hvězdičku. Dcera přijela na pohotovost do Hořovické nemocnice s teplotou 39,6 byla před ní jedná pacientka a nechali ji tam čekat 3,5 hodiny. To vám připadá normální? Hned zítra na vaši šílenou nemocnici podám podnět k prošetření a kontrole na Ministerstvo zdravotnictví. To už je snad lepší jet do Prahy nebo Plzně!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • K Nemocnici 1106/14
  • Hořovice
  • 268 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo