MINIROL - Stínicí technika Žďár nad Sázavou

Předokenní rolety, předokenní screenové clony a vrata

MINIROL nabízí kompletní řadu roletových systémů pro zastínění, zabezpečení, zateplení a uzavření stavebních otvorů. Nabízíme mimo jiné předokenní rolety, screenové rolety a rolovací vrata pro privátní i průmyslový sektor. Instalace a servis jsou zajištěny sítí certifikovaných partnerů po celé ČR.

  • Košíkov 76
  • 595 01 Velká Bíteš
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rolovací systémy pro váš domov

Značka MINIROL poskytuje kompletní nabídku a servis v oblasti rolovacích systémů pro váš domov a průmyslové prostředí.

Pro řešení stínění a uzavření stavebních otvorů pro váš domov můžete vybírat z ucelené nabídky předokenních rolet ve všech známých variantách montáže (zaomítaná varianta, dodatečná montáž na omítku či ostění, montáž do roletových překladů, montáž typu MONO nad rám okna).

Moderním trendem jsou v dnešní době exteriérové screenové rolety (exteriérové látkové rolety), které se vyznačují speciálními druhy látek. V tomto ohledu Vám MINIROL nabídne širokou nabídku screenových rolet i dodatečných systémů (sluneční a větrná čidla, různé možnosti ovládání, řídící jednotky).

Jako samozřejmý doplněk k naší nabídce můžete také vybírat z různých variant sítí proti hmyzu (okenní, dveřní, pevné, rolovací, plisované).

Rolovací systémy pro průmysl

MINIROL se specializuje mimo jiné také na průmyslový sektor, kde nabízíme ucelenou řadu průmyslových vrat, protipožárních vrat, neprůstřelných vrat a rychloběžných fóliových vrat.

Veškeré naše roletové systémy je možné ovládat nejen ručně, ale samozřejmě i dálkovým ovládáním s využitím pohonu elektrickým motorem.

Při výběru vhodného dodavatele nevybírejte nejen podle ceny, ale dejte na zkušenosti, rozsáhlou síť partnerů značky a profesionální instalaci a servis.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo