Hodnocení firmy Retro Park Sejfy

*
*
*
*
*
5 hodnocení
marketkamarketka
27.6.2019
*
*
*
*
*

Vcera jsme navstivili Retropark Sejfy.Voda byla nadherne cista a tepla,nova lehatka!...Az jsme v nich usnuli:)...Bajecne prostredi,mily personal a hudba.Zahrali jsme si zdarma volejbal,ping pong a mnoho dalsiho nam jeste bylo nabizeno.Proste balada,pohadka! Je videt,ze se tam o areal staraji! My hodnotime velmi kladne a budeme vse doporucovat!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
fialova.11
19.6.2019
*
*
*
*
*

Minulý týden jsme byli na školním výletě v Retroparku Sejfy. Zázemí bylo perfektní. Chatky naprosto dostačující. Strava byla výborná. Měli jsme zajištěnou polopenzi (tedy večeři a snídani). Snídaně byla formou švédských stolů a děti měly hodně možností na výběr. Bonus byl výborný domácí koláč. K večeři byly plněné bramborové knedlíky s červeným zelí a byly opravdu vynikající. Druhý den byly špagety, taktéž výborné. V areálu byla možnost zapůjčení ping-pongových pálek a míčků, míče na rugby a volejbalového míče. Příjemným bonusem byl v tom horku napuštěný bazén a možnost koupání. Ochotu personálu vyhovět s jakýmikoli požadavky hodnotím velice kladně. Kemp doporučuji!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
kosmetika101
13.6.2019
*
*
*
*
*

Byli jsme zde na dovolene a vse fungovalo naprosto bajecne.Pracuji zde velmi mili a vzdy usmevaví lide,kteri nam vychazeli ve vsem vstric.Nadherna cista voda,ubytovani super a vynikajici ceska kuchyne!Objednavali jsme si pres internet a po celou dobu s nama komunikoval pan provozni O.Syrovatka vzdy mile a ochotne.My doporucujeme!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
maldives
23.4.2018
*
*
*
*
*

I přes na webu nabízenou možnost úhrady kartou - nefungovala, což nám zkomplikovalo situaci. Porce jídla malé, rozhodně by se chlapi nenajedli. Velmi mě překvapilo, že snídaně byla pro naši skupinu jiná, chudší, než snídaně pro skupinu, která šla snídat po nás. Porovnání spokojenosti vloni a letos mi vychází jako velké mínus.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
23.4.2018
*
*
*
*
*

Prosím ! Pokud si objednáváte služby u pana Ondřeje Syrovátky Retropark Sejfy- dávejte velký pozor jak vaše požadavky splní. V Retroparku jsme letos byly potřetí na víkendové školící akci - bohužel letos naposledy. Poskytované služby absolutně neodpovídají. Jen pro příklad - na fotce je raut pro 40 osob za 4 000 Kč - kuřecí řízek, těstovinový salát (ten jsme měly k obědu), nějaký "jako" salát s kuřecím masem a tuňákem, ovocný salát, chléb - požadavek zněl - něco teplého, něco studeného a něco sladkého....... Obsluha byla fajn! O nějaké slušnosti nás informovat o konání krajském přeboru orientačního běhu v době naší rezervace - rok předem ? Takže místo klidného odpočinkového víkendu vás od rána budí rádio, hluk davů lidí, autobusů..... Vyhazování z venkovního sezení....že máme rezervaci v restauraci apod...... A to jsme si v pátek vyslechly jaký máme úžasný termín a jak bysme měly platit za uzavření areálu........... Snídaně - doplňování nadlidský problém. Pro celou skupinu talíř zeleniny. Pár koblih - jen pro pár prvních (k doplnění nebyly, ale na prodej byly na baru za 15Kč). K nedělní snídani jsme dostaly zbytky neprodaných klobás ze soboty. šunka došla. pár plátků cihly. Skupina cca 10 návštěvníků objektu, která šla na snídani po naší velké skupině měla na výběr z mnohem bohatšího bufetu (česnečka, obložený sýrový talíř, míchaná vajíčka, výběr salámů ......a našim účastnicím již nebyl vstup na tento bufet povolen... Jídelníček ? - pátek smažený sýr, sobota smažený hermelín a v neděli smažený uzený sýr..... Jsou velmi kreativní :) Jídlo chuťově dobré, ale porce minimální. Odhlásit předem obědy neřešitelný problém - vše naúčtováno, takhle se přeci vydělává ............ Vystavení faktur a účtů - také problém.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 499 692 093
fax:
+420 499 692 093
e-mail:
info@lesniplovarna.cz
web:
www.lesniplovarna.cz/
  • Mladé Buky 319
  • 542 23 Mladé Buky
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo