Hodnocení firmy Watersavers, s.r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
miguel74
9.1.2021
*
*
*
*
*

Bohužel jsem si tyto šetřiče koupil.Proč bohužel. .....protože v mém případě jsem neušetřil ani kubík vody.Vyplatí se možná u komerčních objektů. V bytě nebo domě neušetříte nic nebo velmi málo. Při mytí vlasů budete stejně potřebovat více vody na vymytí šamponu. Je to jen klamavá reklama.Šetřit vodu můžete jen přístupem ne technologií watersavers

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
vofer
21.7.2016
*
*
*
*
*

Šetřič vody na sprchu naprosto nepoužitelný a zbytečně vyhozené peníze. Není to žádný perlátor, ale pouze zmenší průtok vody tím, že částečně ucpe sprchovou hadici. Takže ušetříte, ale na úkor toho, že voda skoro nepoteče. Kdybych chtěl takhle šetřit, tak si při sprchování můžu pustit kohoutek jen na půl a šetřím taky a i bez jejich předraženého šetřiče. Jediné štěstí bylo, že jsem objednal jen jeden na zkoušku. Kdybych objednal na celý dům, tak by mě to hodně mrzelo.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Petr Pěta
12.1.2016
*
*
*
*
*

Pane Voráček a Vám ta voda v těch trubkách doposud tekla volně jako ze studánky? A po namontování spořičů jste poprvé zavřel baterii? Jinak nechápu, že se Vám trubky nenatlakovaly při každém zavření baterie bez ohledu na spořič. Víte, on žádný spořič Vám nemůže zvýšit tlak vody nad stálý tlak při zavřené baterii. Naopak, když pustíte vodu, tak tlak se sníží, bez ohledu na to, jestli máte, nebo nemáte jakýkoliv spořič. Nejsem prodejce, jsem potenciální klient, ale mám rád fyziku. Můžete mi věřit, nebo nemusíte, ale popraskání trubek s montáží spořičů nesouvisí. Leda byste si je ulomil hasákem při povolování nějakého zarezlého kohoutu, to se samozřejmě stát mohlo. Ale prasknout tlakem vlivem spořiče, pokud už trubky byly předtím zavírané baterií, nebo kohoutem, to opravdu možné není.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
bedrich.voracek
12.3.2015
*
*
*
*
*

po zkušenostech už nikdy! voda skoro netekla, vyměnil jsem gumičky, to jsem neměl dělat, tak to natlakovalo potrubí a protože ho mám staré, tak mi popraskalo.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Jungmannova 494/13
  • Šlapanice
  • 664 51
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo