Hodnocení firmy TESCOMA

*
*
*
*
*
5 hodnocení
reishi
20.2.2018
*
*
*
*
*

Musím se přidat k těm, co oprávněně chválí a zároveň moc poděkovat za bezplatné zaslaní mou vinou zničeného plastového ouška kávovaru. Vstřícnost této firmy mne opravdu mile překvapila a mám z toho jen ten nejlepší pocit. Ještě jednou moc děkuji. Karel.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
vahav57
29.7.2015
*
*
*
*
*

Dobry den, v minulé době jsem řešil s firmou Tescoma reklamaci víka od tlakového hrnce. Poslal jsem víko i s průvodním dopisem. Odpověď byla rychlá a překvapivá. Oprava byla provedena výměnou celé plastové části víka i s výměnou silikonového těsnění (silikonové těsnění jsem si chtěl zakoupit), vše mi bylo provedeno zdarma. Tímto chci poděkovat firmě Tescoma za bezvadný servis a výborný přístup k zákazníkům. V.Havlíček, Hlučín

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mamkavera
12.3.2014
*
*
*
*
*

mám od tescomy mnoho výrobků,jsem s nimi velmi spokojená,jak funkčností ,tak i vzhledem,sleduji novinky a vychytávky,vždy mě doslova nadchnou.Jen tak dál.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
boxisis
14.11.2013
*
*
*
*
*

s produkty od tescomy jsem vždy nad míru spokojená

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
p.masek
4.11.2013
*
*
*
*
*

Mám Tecoma pánvičku a keramický nůž a jsem s nimi maximálně spokojený! Navíc od Tescomy pravidelně dostávám katalog a nyní mi přišel poštou i Tescoma magazín, kde jsou fajn články a vychytávky, třeba praktický otevírák na "zavařovačky" :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne1
Přidat hodnocení
  • U Tescomy 241
  • Zlín - Lužkovice
  • 760 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo