Hodnocení firmy OPENREALITY & partners, s.r.o.

*
*
*
*
*
63 hodnocení
Pajtok Zdenek
18.11.2021
*
*
*
*
*

Chci obrovsky poděkovat kanceláři OPENREALITY & partners - nejvíce panu Pavlu Luknišovi a slečně Helence Luknišové. Využil jsem jejich služeb při prodeji bytu. Nadstandartní servis, vstříctnost, profesionální přístup, rychlé a pohodové jednání. 95% vyřídili za mne což byla velká úspora času a starostí. Určitě bych tuto realitní kancelář doporučil všem, kteří hledají bezkonkurenčně nejlepší služby na trhu realit. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Přeji Vám mnoho úspěchu a jen samé spokojené klienty jakým jsem byl i já. Zdenek P. ml.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Szromková Tereza
18.11.2021
*
*
*
*
*

Děkujeme velmi paní Sylvě Hodaňové, za skvělé a vstřícné (trpělivé) zprostředkování koupi teď už našeho domu, je to velmi úžasná a milá paní která není jako ostatní makléři, co řekne to dodrží, nelže Vám jak to občas makléři dělají aby si pohonili ego. Takže naše doporučení jestli chcete prodat nebo koupit dům řešte to jedině z paní Hodaňovou Sylvu z OPENREALITY, co slíbí a řekne tak to je!!. Děkujeme za vše, rodina Szromková

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Hofírková
25.3.2021
*
*
*
*
*

S realitní kanceláří jsem byla velmi spokojená, děkuji paní Hodaňové za vstřícnost a lidský přístup při koupi nemovitosti.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Hulkovi
16.2.2021
*
*
*
*
*

Realitní kancelář OPENRAALITY and partners, s.r.o. jsme opakovaně využili při našich tarnsakcí s nemovitostmi. Vždy jsme byli naprosto spokojeni a oceňovali profesionální a přátelský přístup. Děkujeme. Hůlkovi

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Ludmila
4.2.2021
*
*
*
*
*

Pan Radek Kuchař odvedl při zprostředkování koupě bytu opravdu výbornou práci. Od první chvíle až do konce nám byl nápomocný a vše, co bylo potřeba, vyřídil bez nejmenší komplikace. Tímto ještě jednou moc děkujeme a spolupráci s panem Radkem Kuchařem či jeho kolegy z OPENREALITY doporučujeme ostatním.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
petra.adrian08012011
13.1.2021
*
*
*
*
*

Rád bych paní Sylva Hodaňová moc poděkoval za všechno. Prodej našich domů proběhl hladce. Ale také komunikace šla opravdu dobře. Žena Sylva Hodaňová je skvělá makléřka ......

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Tomáš
21.12.2020
*
*
*
*
*

Vstřícný přístup od slečny Heleny Luknišové z realitní kanceláře Openreality. Ochotné a profesionální jednání. Rychlá a příjemná komunikace. Vše proběhlo v pořádku a mohu jen doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Konradovadeny
17.10.2020
*
*
*
*
*

Chtěla bych poděkovat paní Michaele Schönwälderové Kašparovské, která je výborná. Jde vidět, že ji práce neskutečně baví a pro spokojenost klienta udělá maximum. Je nejen skvělá makléřka, ale hlavně skvělý člověk, který jde do všeho naplno. Miši, děkujeme!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
petrasuchec
16.10.2020
*
*
*
*
*

Veliká spokojenost realitní kancelář OPENREALITY POHOŘELICE super přístup a služby.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Marcela Vajdová
12.10.2020
*
*
*
*
*

Naprostá spokojnost, profesionální jednání, trpělivost při řešení různých nestandartních situací. Mohu jen doporučit. Jak spolupráci s panem Luknišem, tak jednání s paní Hrubou. Moc děkuji za vyřešení mé situace při prodeji bytu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
  • Slámova 775/12
  • Brno - Černovice
  • 618 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo