Hodnocení firmy F-mobil.cz

*
*
*
*
*
3 hodnocení
petrtroska156
20.1.2020
*
*
*
*
*

Chtěl bych vás VAROVAT před obchůdkem F-Mobil v OC Central Kladno, krámek co zde byl před tím byl tak o milion procent lepší a proč? Tak hrozná obsluha, když jsem navštívil tuto pobočku, tak ten mladý klučina ani nevěděl co prodává chtěl jsem po něm 3D ochranné sklo na svůj iPhone XR a hlavně aby to sklo lepilo po celé ploše a on se mě zeptal na to jak to sklo má vypadat no hrůza, no a když jsem mu teda již poradil tak jsem se ho zeptal jestli by ho tam mohl rovnou nalepit a odpověď byla že za příplatek, ale neví jestli se to povede, přitom to sklo prodávají za 699,-Kč. Jinak co se týče ostatních věcí, tak tam mají opravdu malý výběr a služby to tu dříve bývaly již nedělají.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
fischto
7.2.2018
*
*
*
*
*

Musím upozornit na tuto firmu ohledně reklamace!!! Přijetí reklamace jako takové proběhlo v pořádku, ale když se tablet vrátil, který jsem u této firmy reklamoval, jsem až doma zjistil, že byl display značně poškrábaný, moje chyba byla ta, že jsem si zboží ihned na místě řádně nezkontroloval (protože jsem žil v domnění, že tablet bude tak, jak jsem ho dával na reklamaci) a tak se mnou poté vyběhli, když jsem se vrátil zpět do obchodu, aby celou věc řešili, ale že by tablet opět poslali na reklamaci, zda jsem si display nepoškrábal sám a nebo zda to byla jejich chyba. Ale když jsem chtěl vrátit peníze, že jim již nevěřím, tak mi nevyhověli. Volal jsem i na ČOI, ale i tam mi řekli, že byla moje chyba, že jsem si zboží řádně nezkontroloval ihned. Také musím upozornit, že při převzetí do reklamace bylo psáno, že display je drobně znečištěn, jinak bez známek použití a když jsem četl zprávu z reklamace, bylo tam psáno shluk škrábanců, tedy škrábance vznikli už na prodejně F-Mobil v OC Europark. Dávejte si tedy na tento obchod velký pozor, v jakém stavu zde dáváte zboží na reklamaci a nejlépe doporučuji si vše nafotit, aby jste nedopadli jako já. Za mě tuto firmu nikomu nikdy nedoporučím, spíš naopak, budu kolem sebe jen lidi odrazovat, aby zde nenakupovali a dávali si pozor, jak zacházejí s Vaším zbožím. Mě už nikdo nepomůže, a tak chci aspoň Vám poradit, na co si dávat pozor!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Geci Karel
26.11.2015
*
*
*
*
*

Dobrý den, obědnal jsem si zboží, které jsem později musel reklamovat a vše proběhlo v úplném pořádku. Mohu doporučit, F- mobil.cz. je solidní ,,v dnešní době" klobouk dolů. V pondělí jsem reklamoval a ve čtvrtek jsem měl zboží (nové) doma. Moc děkuji s pozdravem p. Geci

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Husovo náměstí 147
  • Horažďovice
  • 341 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 7:3017:00
  • Út 7:3017:00
  • St 7:3017:00
  • Čt 7:3017:00
  • 7:3017:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo